„Sabaton“ į Lietuvą atvyks iškart po savo vardo roko kruizo po Baltijos jūrą

Tie, kas praėjusį savaitgalį sudalyvavo anšlaginiame Švedijos vikingų „Amon Amarth“ koncerte Vilniaus menų fabrike „Loftas“, šį sekmadienį vėl neprašaus, ten apsilankę. Gruodžio 18-ąją į sostinę atvyksta švedai „Sabaton“, iškart po savo vardinio roko kruizo po Baltijos jūrą. sabaton

Švedijos sunkiosios muzikos žvaigždės „Sabaton“ ką tik mūsų šalyje viešėjusius savo tėvynainius lenkia tuo, kad rengia įspūdingus turus vandenyje. Gruodžio 14-ąją iš Stokholmo jie leidosi į roko kelionę Baltijos jūra. Visų kajučių bilietai į juodąjį „Sabaton“ kruizą buvo išparduoti per pusvalandį nuo paskelbimo akimirkos.

Tokią tradiciją – rengti roko kruizus – „Sabaton“ įgyvendina jau ne pirmą kartą, ir reikia tik įsivaizduoti, kas vyksta jų laive tokios kelionės metu.

Kieti jie ir sausumoje: „Sabaton“ rengia savo vardo open air festivalį, kuris trunka 3 paras, o 2017-aisiais grupė po 5 metų pertraukos leisis į turą per Šiaurės Ameriką ir Kanadą, „Sabaton“ bus šio turo headlineriai.

Lietuvoje, Vilniaus menų fabrike „Loftas“, sekmadienį garsiuosius švedus apšildys „Veonity“ ir „Game Zero“.

„Sabaton“ viešnagė Lietuvoje stipriai intriguoja. Kartu su jais atskris net 40 lagaminų. Savo ruožtu grupės atributika jau dabar yra atskraidinta organizatoriams.

Grupė informavo, kad atvykę į Vilnių labai norės pamatyti senamiestį ir išlenkti po bokalą ipos kokioje nors gražioje vietoje. O „Sabaton“ technikai tuo metu visą laiką skirs garso patikrai.

„Grupės „raideris“ nėra reiklus, labiausiai nustebino, kad jame nėra jokio stipraus alkoholio, tik vietinis alus, ipa, ir raudonas bei baltas vynas. Taip pat jie prašo daug imbiero ir citrinų, po koncerto – gaivių salotų. Žodžiu, tai – mąstantys apie savo sveikatą rokeriai“, – komentuoja renginio organizatoriai, taip pat rengiantys ir vasario 13-osios sunkiosios muzikos šventę Vilniaus „Siemens“ arenoje: tądien ten vyks festivalis „Roko naktys: Winter“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.