Roko grupė „The Skys“ 2016-uosius metus užbaigė mini-turu Japonijoje

Lietuvių roko grupė „The Skys“, pastaraisiais metais aktyviai koncertuojanti įvairiose pasaulio šalyse, ir šiemet tęsia koncertinę veiklą. Muzikantai neseniai grįžo iš tolimosios Japonijos, kur surengė mini-turą bei dalyvavo progresyvaus roko festivalyje.

skys japan-2016_3

„The Skys“ į Azijos rinką žengė pirmą kartą ir buvo šiltai priimti vietinės publikos. Grupė džiaugiasi, kad kelionėje jie rado ne tik naujų klausytojų, bet ir suteikė galimybę koncertuose apsilankyti seniems gerbėjams, iki šiol „The Skys“ muzikos klausiusiems tik iš CD ar internetu. Muzikantai rado laiko susipažinti su savita Japonijos kultūra, kurioje persipynusios senosios šalies tradicijos bei naujojo Vakarų pasaulio įtaka.

Šį rudenį „The Skys“ taip pat dalyvavo Lankasterio muzikos festivalyje Didžiojoje Britanijoje. Tai – kasmetinė keturias dienas trunkanti muzikos fiesta su koncertais, vykstančiais įvairiose miesto vietose. Šiemet pagrindinė festivalio scena buvo įrengta istorinėje Lankasterio pilyje, kur savo programą pristatė ir lietuviai. Vasarą grupė koncertavo JAV – muzikantai aplankė visą Vakarų pakrantę, surengė koncertus šešių valstijų miestuose.

Grupės muzika įvertinama ne tik koncertų metu, bet ir apdovanojimais. Balandžio mėnesį „The Skys“ vyko į nepriklausomos muzikantų organizacijos „The Akademia“ apdovanojimų vakarą Pasadenoje (JAV), kur atsiėmė prizą už geriausią 2015-ųjų lapkričio roko bei eksperimentinės muzikos kūrinį „One Saturday Of The Spring“. Šiemet kitas grupės kūrinys „Love of Life“ taip pat susilaukė „The Akademia“ dėmesio – tapo geriausia mėnesio roko daina ir pretenduoja šioje kategorijoje laimėti metų apdovanojimą.

Ateinančių metų pradžioje grupė planuoja grįžti į studiją ir pavasarį išleisti naują singlą. Taip pat 2017-aisiais „The Skys“ planuoja dovaną ir vietos gerbėjams. Vasario 11 d. jie dalyvaus Vilniuje vyksiančiame koncerte ProgDay.LT, kur po daugiau nei metų pertraukos pasirodys Lietuvos publikai. Renginyje taip pat dalyvaus atgimusi progresyvaus roko grupė „Saulės laikrodis“.

https://youtu.be/bAXTRYVzLks

 

https://www.pakartot.lt/album/journey-through-the-skies2/love-of-life2

Related Images:

One thought on “Roko grupė „The Skys“ 2016-uosius metus užbaigė mini-turu Japonijoje

  • 2017-02-12 at 22:45
    Permalink

    2017 vasario 11 klube Tamsta sia daina girdejau gyvai. Puiki grupe. Gaila, kad Lietuva neuzaugo dar… Geriausios kloties, Jonai!

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.