Trejos Šešerios (festivalis) – 12-02-25

Kas
Trejos Šešerios (festivalis)
When
Šeštadienis, 25 vasario, 2012
19:00 - Bilieto kaina – 25 Lt (bilietai prie įėjimo). Durys – 18 val., pasirodymų pradžia 19 val. - Amžius neribojamas
Where
Klubas "Pelėda" (map)
V. Mykolaičio-Putino g. 5
Vilnius, Lietuva
Other Info
Penktasis festivalis “Trejos Šešerios” įvyks jau šį šeštadienį. Kaip jau skelbėme, festivalyje pasirodys 4 grupės, atstovaujančios gana skirtingoms muzikinėms kryptims.

Renginio dalyviai pasirodys šia tvarka:

19:00 – 19:30 – SPIRAL
19:45 – 20:25 – INQUISITOR
20:50 – 21:45 – MONARCH
22:00 – 23:00 – ALTAR OF PLAGUES


Pagrindinę šiemetinio festivalio grupę ALTAR OF PLAGUES greičiausiai reikėtų priskirti smarkiai besiplečiančiai naujų black metalo grupių kartai, kurios muzikoje jungia pagrindinius šio žanro kanonus su post-roku. Jau keletą metų koncertuodami itin intensyviai, produktyvieji airiai jau spėjo ne sykį pasirodyti tiek senajame žemyne, tiek ir kitoje Atlanto pusėje. Ir nors grupės lyderis James O‘Ceallaigh teigia, jog mielai rinktųsi asketo gyvenimą kokioje nors nuošalioje saloje, gyviems pasirodymams jis teikia ypač didelę reikšmę. Kiekvienas garsas, kiekviena nata, kiekviena pauzė ar vokalo intonacija yra ypač svarbi perteikiant reikalingas emocijas, dėl to kolektyvas stengiasi kaip įmanoma geriau išgauti tinkamą ir labiausiai jų kūrybai priimtiną skambesį.

Prancūzų MONARCH atliekama sludge, drone ir doom metalo samplaika vienus palieka žiovaujančius, kitus verčia rautis plaukus ar net slėptis po stalu. Tokia melancholiška, siaubą kelianti ir įtaigi kūryba išties ne kiekvienam. Ar žinojote, kad debiutinis MONARCH albumas pavadintas „666“ ?

Vilniečiai INQUISITOR festivalyje atstovaus nestandartinio, smarkiai apjuodinto avangardinio metalo kryptį. Šįsyk INQUISITOR į sceną sugrįžta po kiek ilgesnės priverstinės pertraukos bei žada pagroti ir keletą dar negirdėtų kūrinių, pateksiančių į būsimą grupės studijinį albumą.

Na, o festivalį pradėsiančių SPIRAL atliekama muzika varijuoja nuo roko iki progresyvo, nuo pokštų iki dviprasmės tiesos. Jei manėte, kad scenoje jau esate girdėję viską, kas įmanoma, tai SPIRAL paneigs bet kokius jūsų nusistatymus.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.