MountainRock vol.6 (festivalis) – 12-02-18

Kas
MountainRock vol.6 (festivalis)
When
Šeštadienis, 18 vasario, 2012
20:00 - Bilietas: 15 Lt (tik renginio vietoje) - Amžius neribojamas
Where
Loftas „Gargaras“ (map)
Raudondvario pl. 101
Kaunas, Lietuva
Other Info
Iš karto po Vasario 16-osios Kaune driokstels laisvės muzikos – roko – festivalis „MountainRock'vol.6“. Nuo 2003 m. organizuojamas renginys liks ištikimas savo pagrindinėms vertybėms – kokybiškai muzikai ir garsui.

Roko ir nekomercinės muzikos gerbėjų nekantriai laukiamas festivalis įvyks vasario 18 d., šeštadienį, 20 val. naujoje Kauno meno, muzikos ir kultūros oazėje - lofte „Gargaras“, įsikūrusiame didžiulėse buvusio kailių fabriko „Vilkas“ erdvėse.

„Mes remiame kūrybiškas grupes ir autentišką roko muziką, o ne prodiuserių, verslininkų bei įvairių realybės šou sukurtą produktą“, - tvirtina renginio organizatoriai. Jie šį kartą nusprendė pažvelgti kur yra roko ribos ir kas yra už jų. Todėl ir festivalis simboliškai pavadintas „MountainRock‘vol.6/ROCK AND BEYOND“.

Roko ribų kartu su publika ieškos klausytojų ir muzikos kritikų vertinami Lietuvos ir Latvijos kolektyvai – Kaune senokai besilankę post-rokeriai iš Rygos SOUNDARCADE, festivalyje pristatysiantis savo naująjį albumą „Moving the Great Hadron“, ir jų tėvynainiai post-metalistai TESA, sunkia doom įtakota naująja kūryba senus gerbėjus nustebinę Lietuvos roko scenos senbuviai MOUNTAINSIDE, šiuo metu dirbantys prie naujo albumo.

Kartu su roko mėgėjams puikiai pažįstamais kolektyvais „MountainRock“ sceną drebins gaivaus vėjo į muzikinius šalies vandenys įnešę maloniausi pastarųjų metų atradimai – britiška dvasia persmelktą psichodelinį roką grojantys kauniečiai THE MOON BAND, atgaiva progresyvaus metalo gerbėjams - Vilniaus-Kauno grupė UNLOST, pernai gruodį laimėjusi Latvijoje konkursą „Sound Division Rock Battle“, kuriame dalyvavo grupės iš visų Baltijos šalių, bei naktiniuose klubuose rengiamais energingais pasirodymais garsėjantis kolektyvas LAISVA STRUKTŪRA, kurio kūryboje persipina įvairūs muzikiniai žanrai, improvizacija, o viską jungia puikiai jaučiamas groove'as, verčiantis šėlti iki paryčių.

Festivalio „MountainRock“ organizatoriai dėkingi renginio partneriams – portalams 15min.lt ir Ferrum.lt, dizaino studijai Prekiu-zenklai.lt, spaustuvei „Diremta“, alaus bravorui „Volfas Engelman“, muzikos salonui „Midiaudio“, įrašų studijai „Kranto studijos“.

Dalyviai: SOUNDARCADE (lv), MOUNTAINSIDE (lt), TESA (lv), THE MOON BAND (lt), UNLOST (lt)

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.