Kilkim Žaibu 2012: ARKONA švęs RASAS SU ŽAIBAIS!

Joninėms priešpastatytoje šventėje „Rasos su Žaibais“ svečiuosis garsiausia Rusijos folklorinio metalo žvaigždė ARKONA. Tai dar vienas pasaulinio garso vardas ilgėjančiame festivalio KILKIM ŽAIBU XIII dalyvių sąraše.

Grupė Arkona – galingiausia pagoniško folk metalo jėgainė, nuo 2002 metų besidarbuojanti Rusijos sostinėje Maskvoje. Įkurta demoniškos deivės Mašos Arhipovos šiandien ji yra sukūrusi jau šešis studijinius albumus, grojusi begalėje festivalių įvairiausiose pasaulio šalyse ir pelnytai pripažįstama vienu didžiausių pastarųjų metų atradimu. Nuostabiu talentu apdovanota grupės vokalistė sugebėjo sukurti tokį išskirtinumą, kuris pilnai apima jų slavišką paveldą, pagonišką tikėjimą ir meilę heavy metalui.

Slaviškąja „Angela Gossow“ tituluojama grupės vokalistė Maša nesliapia savo simpatijų mūsų krašto senųjų tradicijų puoselėtojams. Savo albume „Goi, Rode, Goi“ Arkona įrašė bendrą dainą, kurioje įamžinti Skyforger, Obtest ir Menhir vokalistų balsai. Slavų krašte pasklidus teigiamiems atsiliepimams apie mūsų festivalį, Maša parodė didelį norą sudalyvauti „Rasų su Žaibais“ šventėje ir pasisvečiuoti Lietuvoje. Baltijos krašte Arkona svečiuosis pirmą kartą.

Mums labai džiugu, kad vyriškoje KŽ sunkiojoje artilerijoje pagaliau turime ir dailiosios lyties atstovę, kuri duos ugnies tikrai ne mažiau nei stipriausi Žaibo fronto smogikai.

Belieka tikėtis, jog vietiniai vyrukai išgirdę šios slavų mergaitės riaumojimą neįgrius į dilgėles ieškodami paparčio žiedo…

Dalyvavimą festivalyje jau yra patvirtinę šie dalyviai:

TAAKE – Norvegija, black metalas,

METSATÖLL – Estija, folk metalas,

KRODA – Ukraina, folk black metalas,

GOSPEL OF THE HORNS – Australija, black/thrash metalas,

WOLFCHANT – Vokietija, pagan metalas.

Ir tai tik ketvirtadalis numatytos didžiausio folkloro ir metalo festivalio Baltijos krašte KILKIM ŽAIBU XIII programos.

Apie kitas grupes pranešime jau visai netrukus.

Taip pat norime pakutenti jūsų kantrybės stygas, planuojame staigmeną, apie kurią dar patys nedrįstame garsiai kalbėt, bet jei viskas pasitvirtins kaip mes tikimės, esame tikri, daugelis sunkiosios muzikos mylėtojų kilstels antakius ir pasakys: „Taip, to Žaibe dar nebuvo!“.

Bet kol kas tebunie ta žinia paslapties šešėlyje, idant mes jos nenubaidytume savo įžūliomis svajonėmis…

Tuo tarpu primename apie bilietus. Pagyrimas nekantriausiems Žaibų svečiams. Pigiausi bilietai į festivalį jau išgraibstyti.

Šiuo metu bilieto kaina — 83 Lt.

Bilietais prekiauja Bilietų pasaulis.

Bilietai dar tikrai brangs. Bet visa tai tik tam, kad užtikrintume mūsų festivalio kokybę.

Taigi, jei norite švęsti „Rasas su Žaibais“ pigiau – paskubėkite!

Nepraraskite budrumo, sekite info: www.kilkimzaibu.com

Bendraukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Pasigrožėkime praeitų „Žaibų“ video vaizdais: http://www.youtube.com/kilkimzaibu1

 

Mėgaukimės:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.