BRUTAL MADNESS 2012: premjerų kupina brutali kovo beprotybė

Amerikiečiai sakosi turintys „kovo beprotybę“, kuomet didelė dalis JAV gyventojų eina iš proto dėl krepšinio kovų. Tuo tarpu Lietuva turi savąją beprotybę – festivalį „Brutal Madness“, kuris kiekvienais metais sutraukia brutalių ir sunkių garsų fanatikus. Šiemet fanatikai rinksis 2012 m. kovo 9 d. į Vilniuje ant Tauro kalno įsikūrusį klubą „Propaganda“.

„Brutal Madness“ festivalis lieka ištikimas savo tradicijai pristatyti Lietuvos ir Latvijos grupes – 2012 metais iš proto varys baltų kolektyvai FRAILTY, OSSASTORIUM, STORMGREY, LIFE’S EDGE, PEKLA ir DERELICTION. Tiesa, šiemet „Brutal Madness“ suka kiek netikėtu kampu, nes pagrindinės renginio grupės statusas yra suteiktas Latvijos doom metalo pažibai FRAILTY, kuriai apibūdinimas „brutalu“ yra gerokai per siauras.

FRAILTY festivalį „Brutal Madness“ pasirinko kaip ypatingą sau ir savo gerbėjams renginį, kadangi būtent jame latviai pirmą kartą gyvai pristatys savo naujausią studijinį albumą „Melpomene“. Puikiai pažįstami lietuvaičiams, FRAILTY sugros savo naują programą, kupiną tragedijos mūzą iliustruojančios muzikos. Be to, „Brutal Madness“ lankytojai bus pirmieji, kurie turės progą įsigyti FRAILTY CD „Melpomene“, todėl reikia nepamiršti įsimesti į kišenę keleto litų.

Kauniečiai OSSASTORIUM taip pat gros dar, galima sakyti, šviežią programą, nes jos pagrindiniu akcentu yra kūriniai iš 2011 m. rugsėjį pasirodžiusio albumo „Expergo“. Masyvaus ir techniško death metalo propaguotojai primins Vilniaus publikai, kas yra tokios muzikos grupė Nr. 1 Lietuvoje.

Senosios mokyklos atstovų grojamas modernus death metalas – tai STORMGREY, sudaryta iš Vilniaus metalo scenos veteranų, kadaise zulinusių savo instrumentus garbiose komandose: DISSECTION, CONSCIOUS ROT, DAHMER, SHADOWDANCES, GROL ir kt.

Darbštieji vilniečiai LIFE‘S EDGE kartu su FRAILTY palaikys festivalyje sunkių, bet melodingų grupių flangą. Ypač mėgstama jaunosios metalistų kartos, LIFE‘S EDGE dainomis iš debiutinio savo darbo – EP „Left in Despair“ – parodys, kad grožis ir brutalumas – derančios sąvokos.

Nors PEKLA ir DERELICTION kol kas nėra išleidusios albumų, šios dvi grupės toli gražu nėra tos, kurių pasirodymus verta praleisti prie baro, nes PEKLA žada užkurti tikrą rokenrolo beprotybę, o DERELICTION tvoti black-death metalo gaivalu.

Festivalis „Brutal Madness“ įvyks klube „Propaganda“ (V. Mykolaičio-Putino g. 5, Vilnius). Koncertas prasidės 19.00 val. Durys atidaromos 18.00 val. Bilieto kaina – 25 Lt. Bilietus į „Brutal Madness“ bus galima įsigyti renginio dieną prie įėjimo.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.