Velnio akmuo 2012: amerikietiško thrash metalo smogikai WARBRINGER

Foto autorius: Neil Visel

Pasiilgusiems kokybiškos thrash metalo muzikos, festivalis „Velnio akmuo“ skelbia: šį vidurvasarį Anykščiuose pasirodys šio žanro virtuozai  – amerikiečiai WARBRINGER.

Kelias į pripažinimą

WARBRINGER kelias į pripažinimą – iš koto verčianti istorija apie sėkmę, pasišventimą ir nuolat augantį kūrybinį potencialą. Esminis lūžis grupės karjeroje įvyko tuomet, kai įrašų kompanijos „Century Media Records“ atstovai, atvykę į Los Andželą pasiklausyti juos dominančios kitos grupės, netikėtai pastebėjo WARBRINGER. Lemtingąjį vakarą būtent su jais ir buvo sukirsta rankomis. Šis įvykis atvėrė thrasheriams galimybes koncertuoti su tokiais kolektyvais kaip MEGADETH, OVERKILL ar KREATOR.

„Geriausiai jaučiamės pasirodydami publikai“

Grupės gitaristas John Laux teigia, jog geriausiai WARBRINGER jaučiasi koncertuose, nes tuomet gali užmegzti gyvą kontaktą su publika ir gauti milžinišką adrenalino dozę. John teigia, kad puikiai jaučiasi kelyje, ir niekinamai numoja ranka į tuos, kurie nemėgsta turuoti dėl ramybės ir poilsio stokos bei renkasi, muzikanto žodžiais tariant, apgailėtiną gyvenimo būdą, pagrįstą vien kepsniais ir alumi.

Pagarba autoritetams

Nors WARBRINGER nebūtų galima pavadinti klišine savo žanro atstove, muzikantai neslepia pagarbos didiesiems sunkiosios muzikos gigantams – SLAYER, EXODUS, ANTHRAX, TESTAMENT ir kitiems. Energingieji amerikiečiai kokybiškai ir naujai tęsia senąsias thrash‘o tradicijas bei išsiskiria savita ir nebanalia šio stiliaus interpretacija.

 Thrash metalo ateitis

„Century Media Records“ savo tinklalapyje pristato WARBRINGER kaip potencialią thrash‘o ateitį. Ir tai atrodo savaime suprantama: nors kolektyvas susibūrė prieš aštuonerius metus, jo diskografijoje jau puikuojasi trys pilnametražiai albumai, o turų istorijoje – šimtai gyvų pasirodymų.

Svarbi festivalio dalis

„Velnio akmens“ organizatoriai, atsižvelgdami į prisiekusių festivalio lankytojų pageidavimus, nusprendė juos pradžiuginti kokybiškos amerikietiško thrash metalo mokyklos grupės pasirodymu. Taip festivalis dar kartą patvirtina ištikimybę kietai ir veržliai muzikai, ir siekia, kad vienos stambiausių sunkiosios muzikos atšakų – thrash metalo – gerbėjai nebūtų nuvilti ir šiemet.

Bilietai į festivalį

Bilietus į festivalį galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net. Bilieto kaina: 80 Lt. Bilietus taip pat platina „Tiketa“. Juos galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visose „Tiketa“ kasose. Bilietai brangs.

Festivalio informacija: www.devilstone.net

 

Video:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.