Savaitgalį Vilniuje lemiamas nacionalinis „W:O:A Metal Battle Lietuva“ finalas

Kovo 31 dieną, šeštadienį, „Propagandos“ klubą iš pamatų supurtys jau penktus metus Lietuvoje organizuojamas nacionalinis „W:O:A Metal Battle“ finalas, kuriame laukia ne tik įprastos muzikinės grupių kovos, bet ir keli nauji niuansai.

Šiemet dėl teisės vykti į Vokietiją susigrums penki stiprūs, skirtingi ir verti dėmesio kolektyvai: brutalieji pajūrio death‘eriai ANOMALY, griežto ir kartu melodingo death metalo propaguotojai AWAKENING SUN, originalieji avangardinio black‘o atstovai INQUISITOR, thrash/death‘o triukšmadariai LUCIFER ir savito heavy metalo komanda WULTURE.

Lietuvos nacionaliniame finale triumfavusi grupė rugpjūčio pradžioje dalyvaus tarptautiniame „W:O:A Metal Battle“ finale, kuris rengiamas bene didžiausiame Europoje sunkiosios muzikos festivalyje „Wacken Open Air“. Šio konkurso laimėtojas pasirašys albumo leidybos sutartį su didžiausia nepriklausoma sunkiosios muzikos leidybine kompanija „Nuclear Blast“, o geriausiai pasirodžiusieji bus gausiai apdovanoti aparatūra, muzikos instrumentais ir jų priedais. Šiuos prizus skiria tokios muzikos industrijos kompanijos kaip „Marshall“, „Mapex“, „Eden“.

Lietuvos nacionalinio finalo nugalėtojus taip pat kviečia festivalis „Velnio Akmuo“. Muzikantams tai bus puiki proga pamiklinti pirštus Anykščių festivalio metalo scenoje ir kaip reikiant apšilti prieš konkursą Wacken‘e.

Kaip įprasta, nacionaliniame finale visus atlikėjų pasirodymus vertins kompetentinga komisija. Tačiau šiais metais pirmą kartą „W:O:A Metal Battle“ istorijoje balsavimo teisė suteikiama ir žiūrovams – atėję į renginį visi gaus balsavimo anketas. Jas užpildę žiūrovai padės komisijos nariams objektyviai nuspręsti, kuri komanda labiausiai nusipelnė atstovauti Lietuvai Vokietijoje.

O skaičiuojant rezultatus ir belaukiant galutinio nuosprendžio, scenoje audrą kels atsinaujinęs vilniečių techniško death metalo penketas PARALYTIC, galbūt pasirodymo metu sugrosiantis kūrinių ir iš būsimo albumo „Psychotic Thoughts“.

Kol didžiojoje „Propagandos“ salėje skambės sunkūs metaliniai garsai, mažąją salę okupuos pozityvieji teroristai iš „4-osios scenos“. Išpuolio tikslas – nutrūktgalviškas CHUCK‘N‘ROLL PARTY. Vakarėlio programoje „4-osios scenos“ entuziastai žada susidūrimą akis į akį su Chuck Norris ir geriausių filmų peržiūras, šiuolaikinį rokenrolą, gražias šviesas ir 1970-ųjų garso kokybę.

Kovingai, bet pavasariškai nusiteikusiame „W:O:A Metal Battle Lietuva“ laukiami visi! Renginys vyks kovo 31 d. (šeštadienis). Bilieto kaina 25 Lt. Bilietais prekiaujama renginio dieną klubo kasoje. Renginio pradžia: 18:00 val.

Daugiau informacijos:
http://www.facebook.com/MetalBattle
http://battle.altevents.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.