Velnio Akmuo 2012: pristatomos pirmosios lietuviškos grupės

Likus mažiau negu trims mėnesiams iki festivalio pradžios, „Velnio akmuo“ būsimai publikai pristato pirmąsias penkias lietuviškas grupes.

Festivalio sceną šturmuos skirtingo skambesio, bet savo stilių puikiai įvaldžiusios lietuvaičių komandos. Vieni iš jų – technišką death metalą atliekantys perspektyvieji PARALYTIC. Kiti – avangardinį juodmetalį grojantys INQUISITOR, publikos ir komisijos sprendimu šiemet iškovoję garbingą teisę atstovauti Lietuvai Vokietijoje vyksiančiame „W:O:A“ festivalyje. Į penketuką patenka ir neseniai naują albumą „Expergo“ išleidę (post)modernieji death‘eriai OSSASTORIUM, taip pat thrash atlikėjai LUCIFER ir heavy metalo atstovai WULTURE. Pastarieji „Metal Battle Lietuva“ konkurso pasirodymo metu stebino susirinkusius skleidžiama energija ir pasitikėjimu savimi.

Visos grupės, išskyrus PARALYTIC, „Velnio akmenyje“ gros pirmą kartą. Antrąjį kartą į festivalio sceną užlipsiantys PARALYTIC atskleidžia, kad festivalio metu oficialiai pristatys savo naujausią albumą „Psychotic Thoughts“, o pasirodymą žada pagardinti atitinkamomis vaizdo projekcijomis.

Lietuviškos metalo scenos senbuviai ar perspektyvūs jauni muzikantai – visos penkios skirtingo stiliaus lietuviškos grupės suteiks festivaliui reikiamo prieskonio metalo scenoje, pradžiugins savo gerbėjus ir leis pasijusti iš tiesų namie. Dar keletas lietuvių kolektyvų pasirodys ir antrojoje, roko scenoje.

Bilietai į festivalį

Bilietus į festivalį galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net. Bilieto kaina: 80 Lt. Bilietus taip pat platina „Tiketa“. Juos galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visose „Tiketa“ kasose. Bilietai greitai brangs.

Festivalio informacija: www.devilstone.net

 

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.