Kaip Jagger’is išgelbėjo Satch karjerą

Joe Satriani buvo pasiryžęs atsisakyti muzikinės karjeros, kai ROLLING STONES vokalistas Mick Jagger jį pasamdė.

Šis dabar gerai žinomas gitaros virtuozas praradinėjo po 8000 JAV dolerių kas savaitę nesėkmingame 1988-ųjų ture, mėgindamas pristatyti savo albumą ‘Surfing With The Alien‘ – ir būtent tada Jagger’is priėmė jį į savo turo grupės gretas.

Štai ką savo interviu Noisecreep paporino Satriani, šiuo metu grojantis supergrupėje CHICKENFOOT: “Tai fantastiškiausi mano gyvenimo prisiminimai – ir tai, ko gero, išgelbėjo mano karjerą. Kalbu apie atsitiktinį įvykį, kurio tiesiog negali tikėtis.

Buvau savo pirmajame soliniame ture, mėgindamas suprasti, kaip gi reikia groti Surfing With The Alien prieš žiūrovus. Ir tuo metu tiesiog praradinėjome pinigus – apie aštuonis gabalus per savaitę, grodami po du klubinius koncertus kas vakarą.

Jau ruošiausi nutraukti turą ir imtis kokios nors kitokios veiklos. Tuomet sulaukiau skambučio su pasiūlymu sudalyvauti perklausoje Mick’o Jagger’io soliniam turui. Gavau darbą ir bum! – staiga iš visiškos nežinomybės patekau į pasaulį, kuriame prieš mane visuomet buvo patiestas raudonas kilimas.”

Tačiau Jagger’io pagalba vien tik tuo neapsiribojo: “Jis buvo ne tik roko žvaigžde, kokiu aš jį visuomet įsivaizdavau, jis buvo linksmas, nenuspėjamas, nepaprastai ‘kietas’, atviras ir vienas iš dosniausių mano kada sutiktų žmonių.

Jis pasakė man, ‘Mano personalas yra tavo personalas. naudokis visais mano ištekliais savo įrašo reklamai mūsų turo metu. Naudok šį privatų kambarį interviu, pasinaudok šių žmonių pagalba.’ Ir suteikė man didelį solo intarpą savo programoje.

Jis buvo visiškai nesavanaudiškas ir linkęs padėti man. Nemažai išmokau, ir, tiesą sakant, jis suteikė man galimybę įsitvirtinti kaip solo atlikėjui.”

Dabar Satriani yra geriau pažįstamas su sėkmės šypsniais ir kaip kitą pavyzdį jis mini CHICKENFOOT, kurioje groja kartu su Sammy Hagar, Michael Anthony ir Chad Smith.

Gitaristas sako: “Galiu planuoti ir svajoti apie tam tikrus vyrukus, pavyzdžiui, sakykim, Jimmy Page ir Jeff Beck, – tuos, su kurių muzika užaugau, ir už progą sugroti su jais atiduočiau viską. Tuomet iš nebūties iškyla CHICKENFOOT – grupė, kurios niekaip nesitikėjau, bet kurią be proto įsimylėjau. Kas galėjo tai nuspėti?

Gali planuoti, ir net privalai tai daryti, tačiau visuomet turi likti atviras, nes kartais lemtis tave gali suvesti su žmonėmis, apie kuriuos niekada net nesusimastei galįs groti – ir tai staiga tampa svajonių grupe. Būtent taip manau apie CHICKENFOOT. Mums tiesiog be galo smagu kartu.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.