THE PERFECT PILL: koncertinis video klipas

„The Perfect Pill“ (buvę „IR“) internetinėje youtube erdvėje kviečia patirti jų gyvo garso koncerto skonį. Premjeros metu profesionaliai nufilmuotas ir įrašytas aukštos kokybės vaizdas bei garsas, leidžia pajust grupės pasirodymo energetiką, pasigrožėti scenografija bei vizualizacijomis ir bent trumpam atsidurti grupės koncerte.  Be to, pirmieji 100 žmonių apsilankę grupės soundcloud puslapyje gali atsisiųsti dainos mp3 nemokamai.

Tuo pačiu metu iš Rusijos atskriejo žinia, jog grupės vaizdo klipą dainai „Snake Pit“ sėkmingai transliuoja šiuo metu sparčiai populiarėjantis Rusijos kanalas „О2ТВ“. Grupė džiaugiasi, kad tai pirmasis klipas iš Lietuvos, kuris yra rodomas per šį kanalą.

The Perfect Pill intensyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje pristatydami kruopščiai paruoštą ir ištobulintą naują programą, kurioje yra įvairių muzikos žanrų elementų, lengvų elektronikos detalių, kuri yra papuošta netradicine, Lietuvos scenoje dar nematyta scenografija.

Atraskite juos iš naujo Vilniuje, balandžio 28 dieną, „Brodvėjaus Pub‘e“. Pasirodymuose skambės naujausios dueto dainos, bei dar negirdėtos geriausių „IR“ kūrinių aranžuotės. Kartu koncerte pasirodys grupė iš Norvegijos „Mirramaze“.

The Perfect Pill – Cutthroat Competition (Live) video:

Audio (Mp3): http://soundcloud.com/theperfectpill/the-perfect-pill-cutthroat

Daugiau: www.theperfectpill.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.