Kilkim Žaibu 2012: MELECHESH – mesopotamiškas metalas festivalyje

Velnio tuzinu papuoštame festivalyje KILKIM ŽAIBU dar viena pasaulinio garso grupė – olandai MELECHESH!

Turbūt daugeliui netikėta, kad festivalyje KŽ dalyvaus ne šiaurietiškos kultūros „headlaineris“? Akivaizdu, kad didžiausias folkloro ir metalo festivalis Baltijos šalyse KILKIM ŽAIBU jau kurį laiką nebetelpa „baltiškos“ kultūros rėmuose. Nors baltiška savastis vis dar išlieka festivalio kertiniu akmeniu, mes stengiamės neužsisklęsti savo rėmuose, mums džiugu savo festivalyje matyti įvairių kultūrų atstovus. Tikime, kad programos įvairiapusiškumas nepakenks Žaibo dvasiai, o atvirkščiai – tai jį dar labiau praturtins!

MELECHESH tai armėnų-asirų kompanija iš Nyderlandų, puoselėjanti black/death metalo stiliaus muziką. Grupė susibūrė jos lyderiui Ashmedi surengus solo projektą 1993 m. Grupė 1996 metais išleido savo debiutinį albumą ,,Jerusalem burns“. MELECHESH atliekama muzika išskirtinė tuo, kad jų atliekamas black/death metalas apima Artimuosius Rytus ir yra pagrįstas Mesopotamijos, šumerų bei okultizmo idėja tiek muzikine, tiek lyrine prasme.  Geriausiai juos būtų galima apibudinti kaip sukūrusius ,,mesopotamiškąjį metalą“, kuris stilizuotai perteikiamas Black ir Death metalo žanrais ir apima Artimųjų Rytų istoriją. Po visą pasaulį aktyviai gastroliuojantys „Mesopotamiško” metalo kūrėjai Lietuvoje lankysis jau trečią kartą.

Festivalyje ,,Kilkim Žaibu XIII“ kompanija pristatys visų laikų geriausius savo hitus!

Renkame dalyvį iš Baltarusijos!

Dar viena svarbi žinia. Po pernai festivalyje KŽ dalyvavusios Baltarusijos grupės GODS TOWER pasirodymo sustiprėjus bičiuliškiems santykiams su kaimynais baltarusiais, pastarieji sumanė patys išrinkti grupę atstovausiančią Baltarusijai Lietuvoje, mūsų festivalyje.

Dėka kelių žymių ir nusipelniusių kaimyninės šalies entuziastų (kurių tarpe ir Lesley Knife – Gods Tower), buvo atrinkta 19 Baltarusijos kolektyvų ir surengtas konkursas. Grupė, surinkusi daugiausiai balsų, keliaus koncertuoti į KILKIM ŽAIBU. Konkursas paskelbtas festivalio svetainėje www.kilkimzaibu.com. Paskelbtame konkurse gali dalyvauti ne tik baltarusiai, bet ir visi norintys. Balsuoti (lentelėje dešinėje) galima iš vieno kompiuterio vieną kartą per dieną (kas 24 val.), balsavimas vyks iki gegužės 20 d.

Nori pamatyti savo mėgiamą grupę Rasų su Žaibais šventėje? Nepatingėk atiduoti savo balsą už ją!

Primename, kad birželio 22-24 dienomis Varniuose vyksiančio festivalio Kilkim Žaibu XIII bilietais prekiauja Bilietų pasaulis.

Šiuo metu bilieto kaina — 93 Lt.

Galioja akcija „šeši bilietai už penkių kainą“! Pirkdami iš karto 6 bilietus – šeštas bilietas jums bus dovanojamas!Tokiu būdu vieno bilieto kaina bus 77,50 Lt.

Bilietai renginio dieną brangs.

Daugiau informacijos: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Mėgaukimės vaizdais:

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.