Michael Angelo Batio (koncertas) – 12-06-09

 
Kas
Michael Angelo Batio (koncertas)
When
Šeštadienis, 9 birželio, 2012
20:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
Ne kiekvienas profesionalus muzikantas gali pasigirti kasmet sugrojantis per šimtą pasirodymų. Dar mažesnė saujelė sugebėtų suvaldyti dviejų grifų gitarą. Na, o greičiausiu pasaulyje gali būti tituluojamas tik vienas gitaristas, todėl net populiariausios roko grupės svajoja savo sudėtyje turėti tokį muzikantą. Visgi, birželio 9 dieną Vilniuje apsilankysiantis Michael Angelo Batio, turi visus aukščiau paminėtus privalumus.

Šis neeilinis instrumentalistas per metus sudalyvauja kone šimte koncertų, kurių pusė – soliniai. „Kaskart pasirodymų metu iš publikos sulaukiu galybės klausimų, į kuriuos jie tikisi detalių atsakymų. Galėtume prakalbėti nors ir visą dieną, bet manau, kad į mane įdomiau žiūrėti ir klausyti kaip aš groju gitara“ – negausiai dalijamuose interviu šypsosi atlikėjas.

Michael Angelo Batio gerai žinomas ne tik dėl profesionalaus roko, metalo ir kitų subžanrų muzikos atlikimo. Gitaros virtuozas visur minimas ir kaip dvigubos gitaros sumanytojas bei kūrėjas. Šis instrumentas įtakingų muzikos kritikų įvardinamas kaip „viena kiečiausių gitarų roko istorijoje“. Tokio tipo gitara šiuo metu eksponuojama ir „Rokenrolo šlovės“ muziejuje Klivlende (JAV). Tiesa, pajutęs tokio instrumento sukeliamas publikos emocijas, Michael Angelo Batio taip pat sukonstravo dar ir keturių grifų gitarą. Nors dar labiau patobulintas instrumentas susilaukė nemažai dėmesio, savojo dviejų grifų pirmtako jis toli gražu nepranoko.

Be visų šių pliusų nuo 1984 metų publiką stebinantis muzikantas pelnytai vadinamas ir pačiu greičiausiu visų laikų pasaulio gitaristu. Būtent taip buvo įvardinta nominacija, įsteigta rokeriškos sielos žurnalo „Guitar World“. Apklausoje net 440 000 respondentų atidavė balsus už Michael Angelo Batio.

Stebint muzikanto pasirodymus, nekyla jokių abejonių dėl jo gitaros valdymo gabumų, tad belieka tuo įsitikinti ir gyvai..

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą