Vilnius – 10/05/17 – Rock River Club – TWIN DRAGONS (koncertas)

Kas
TWIN DRAGONS (koncertas)
When
Ketvirtadienis, 5 spalio, 2017
20:00 - All Ages Buy Tickets
Where
Rock River Club (map)
Upės g. 9
Vilnius, Lietuva
Other Info
TWIN DRAGONS – tai galingas ir energingas tarptautinis heavy rock-blues trio, įkurtas 2002 metais jo lyderio ir vienintelio nekintančio grupės nario Nathanielio Petersono.

Įtvirtinęs savo muzikinius įgūdžius dar ankstyvoje jaunystėje, N. Petersonas pradėjo groti ir bendradarbiauti su tokiais 60-ųjų ryškiausiais JAV muzikantais, kaip Mitch Ryder, Rusty Day, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop ar Don Davis. Jis niekada neapsiribojo tik vieno muzikos stiliaus ribomis ir anksti įrodė, kad gali būti labai lankstus savo forma ir turiniu. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje jis penkerius metus buvo blues-rock legendos „Savoy Brown“ dainininku ir bosistu.

Kolektyvas intensyviai koncertuoja, per metus visame pasaulyje surengdamas virš 100 koncertų įvairiose egzotiškose vietose ir šalyse. Dėl tokio intensyvumo kiti muzikantai grupėje nuolat keičia vienas kitą, tačiau jame visuomet grojo puikūs muzikantai. Skirtingu laiku mušamuosius kolektyve valdė tokios roko žvaigždės, kaip Mike Terrana („Masterplan“, „Rage“, Yngwie Malmsteen, Tarja Turunen ir kt.), Tom Compton (Johnny Winter) ar Clive Bunker („Jethro Tull“).

TWIN DRAGONS Lietuvoje koncertuos pirmą kartą, tačiau iškart net trijuose mūsų šalies miestuose: Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Blues-rock muzikos gerbėjai savo akimis galės įsitikinti grupės lyderio ir kitų trio muzikantų per kraštus trykštančia energija ir profesionalumu.

« Back to the calendar

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.