KILKIM ŽAIBU 13 – rekordinis dalyvių ir žiūrovų iš užsienio skaičius!

Vos trims savaitėms belikus iki velnio tuzinu papuošto festivalio KILKIM ŽAIBU skelbiami paskutinieji festivalio dalyviai.

Pirmasis skelbiamo sąrašo dalyvis – Latvijos garsiausia juodmetalio grupė URSKUMUG!

Nesumaišomo įvaizdžio grupė festivalyje dalyvaus jau 4-tą kartą. Po poros metų apmirimo URSKUMUG šį kartą grįžta nauja sudėtimi, su nauja programa ir nauju įvaizdžiu. Grupės lyderis Krauklis džiūgauja, kad pagaliau rado išsvajoto greičio būgnininką ir grupė dabar galės demonstruoti norimą tempą. Apie naują programą Krauklis byloja, kad tai bus jų šamaniško black metalo progresuojantis tęsinys labiau krypstantis į death stilių nei anksčiau. Festivalyje KILKIM ŽAIBU bus pirmasis grupės pasirodymas po užsitęsusios koncertavimo pertraukos.

Kita, radikaliai skirtinga skelbtiems latviams, švelni ir romantiška merginų komanda Rasų programai – eksperimentinio post folkloro grupė SEN SVAJA.  Senąsias lietuvių liaudies melodijas ir sutartines kolektyvas praturtina rytų, slaviškais ir akustinio džiazo motyvais. Kuriamoje muzikoje gausu įvairių tautų folkloro motyvų. Grupė linksta į šamanizmą. Tai pastebima meditacinio atspalvio kūriniuose.

Artėjant festivaliui nevengiame netikėtų ir nutrūktgalviškų sprendimų. Socialiniame tinklapyje “Facebook” spontaniškai paskelbus idėją, kad žiūrovai patys išsirinktų (norimas pamatyti KŽ) Lietuvos grupes, kurios dar nėra buvusios mūsų festivalyje, netikėtai sulaukėme labai aktyvaus balsavimo. Kadangi vieno aiškaus lyderio nepavyko nustatyti, pakvietėme visas grupes, už kurias buvo nubalsuota gausiausiai.

Festivalyje dalyvaus:

  • MANDRAGORA – Lietuva, melodic death metalas,
  • AGONIJA – Lietuva, death metalas,
  • PEKLA – Lietuva, heavy speed metalas,
  • JUODVARNIS – Lietuva, pagan metalas,
  • CRYPTS OF DESPAIR –Lietuva, death metalas.

Atsižvelgdami į žiūrovų pageidavimus mes nepabūgome į festivalio programą įtraukti ir kitų žanrų muzikines grupes. Taip mes suteikėme galimybę sudalyvauti festivalyje grupėms, kurios iš dalies neatitinka festivalio ideologijos. Bet mes norime palaikyti „geležinį“ judėjimą, ir šis netradicinis Žaibui koncertas vyks sekmadienį profesionalioje antrojoje miško aikštės scenoje.

Apie visas gausias pramogas ir tikslią programą skelbsime jau visai netrukus!

Taip pat su džiugesiu pranešame, kad pagal nupirktų bilietų skaičių matome, jog šiais metais numatomas rekordinis žiūrovų skaičius iš užsienio. Festivalyje jau yra vietas užsiėmę žirovai iš: Ispanijos, Italijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Čekijos, Slovakijos, Prancūzijos, Vokietijos… ir, žinoma, kaimyninių šalių.

Džiugu, kad pagaliau turime kažką, ko nori ir kiti…

Primename, kad birželio 22-24 dienomis Varniuose vyksiančio festivalio Kilkim Žaibu XIII bilietais prekiauja Bilietų pasaulis. Šiuo metu bilieto kaina — 93 Lt. Bilietai renginio dieną brangs.

Paskubėkite, akcija „6 bilietai už 5 kainą“ gali baigtis bet kuriuo momentu!

 

Daugiau informacijos: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.