Grupė „Fear Factory“ kasdien pažeria vis daugiau naujienų (video)

Amerikiečiai, metalinės muzikos pažibos „Fear Factory“ netveria savo kailyje. Iš jų stovyklos kone kasdien galima išgirsti įvairiausio plauko naujienų. Vieną dieną socialiniuose tinkluose jie viešina nuotraukas iš šiuo metu vykstančio grandiozinio koncertinio turo, kitą – pasakoja apie naują grupės bosistą. Dar vėliau paskleidžia filmuotą medžiagą, kurioje gyvai atlieka šviežutėlį kūrinį, o galiausiai atsinaujina oficialų tinklapį. Visgi šalia visų šių naujienų, Lietuvos sunkiosios muzikos klausytojams, yra įdomiausia viena – birželio 18 dieną, „New York“ klube vyksiantis grupės pasirodymas.

Visai neseniai grupė džiugiai paskelbė: „Pasveikinkite naują narį – bosistą Matt‘ą DeVries‘ą!“ Šviežiai prisijungęs muzikantas metalinės muzikos pasaulyje toli gražu ne šviežias. Jo biografijoje šviečia tokie vardai kaip „Six Feet Under“, „Chimaira“ ar „Ringworm“. Pats muzikantas apie pokyčius kalba taip: „Nuo 1992 metų buvau didelis „Fear Factory“ fanas. Kai Dinas ir Burtonas pakvietė prisijungti, labai nustebau ir negalėjau patikėti savo ausimis. Mintis, kad galėčiau tapti šios grupės dalimi, kažkada būtų skambėjusi daugiau nei neįtikėtinai.“

Naują bosistą galime pastebėti ir prieš keletą dienų paviešintoje gyvo pasirodymo vaizdo medžiagoje. Joje užfiksuotas kūrinys „Recharger“ iš birželio 5 d. pasirodysiančio albumo „The Industrialist“. Daina į muzikos rinką paleista singlo pavidalu ir jau spėjo pasiekti savo klausytoją. Grupė tikina, kad koncertinio turo metu šalia senų, laiko patikrintų kūrinių, kompozicija sutinkama ypač palankiai.

Netrukus pasirodysiantį albumą „Fear Factory“ komanda apipynė mokslinės fantastikos detalėmis. „Žmogus prieš robotą“ – būtent ši frazė geriausiai nusako temų kryptį. Tad norėdami įprasminti naują muzikinį posūkį, atlikėjai atnaujino ir grupės interneto tinklapį fearfactory.com. Nieko keisto, kad jame vyrauja tamsios spalvos ir sunkių metalinių detalių imitacijos. Puslapis atnaujintas ne tik vizualiai, bet ir funkcionaliai – gerbėjai šiuo metu gali daug lengviau rasti dominančią informaciją.

Grupė „Fear Factory“ jau birželio 18 dieną šturmuoja Vilniaus „New York“ klubo sceną. Visi, norintys išgirsti grupę gyvai, bilietus gali įsigyti „Tiketa“ kasose arba internetinėje svetainėje www.tiketa.lt.

 

Singlo „Recharger“ iš naujo albumo „The Industrialist“ gyvas atlikimas:

 

Albumo „The Industrialist“ audio-video treileris – visos dainos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.