Į Lietuvą atkeliaujantys „Megadeth“ skelbia apie juos apšildančią grupę ir darbus prie naujo albumo

Likus vos daugiau kaip savaitei iki „Megadeth“ koncerto Vilniuje paaiškėjo, kas apšildys tikras muzikos legendas iš JAV. Birželio 27-osios vakarą sostinės Teatro arenoje prieš sunkiosios muzikos dievaičių pasirodymą gros entuziastingai nusiteikę lietuviai, naująją lietuviško technical death metalo kartą atstovaujanti grupė „Paralytic“.

Maža to, grupės, kuri gali pasigirti net 28-erių metų karjera, 10 „Grammy” nominacijų bei 30 milijonais parduotų įrašų, lyderis Dave‘as Mustaine‘as pranešė, kad renesansą išgyvenantis kolektyvas jau pradėjo dar vieno albumo įrašus. Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantys „Megadeth“ mūsų šalyje pristatys vos 2011 m. išleistą albumą „TH1RT3EN“.

Dirba be atokvėpio

Kaip nurodė Nme.com, nepraėjus nė metams po naujausio kūrybos rinkinio „TH1RT3EN“ pasirodymo, nepailstantys muzikantai jau pluša prie naujų dainų. Apie būsimą – jau keturioliktąjį – albumą prabilo pats Metal stiliaus muzikos Beethovenu vadinamas D.Mustaine‘as. Atlikėjas tik trumpai apibūdino naujausias kūrybos idėjas, bet daugiau detalių nepateikė. Visgi manoma, kad „Megadeth“ būsimą savo albumą išleis kitąmet.

„Kai kas skambės tamsiau, kai kas – greičiau. Šiuo metu esame toje padėtyje, kai dar nėra visiškai aišku, kur norime eiti ir ką daryti. Pasaulis mūsų ir galime rinktis, ką sumanysime. Ar grįšime prie savo šaknų, mus išgarsinusio greito thrash metalo? Ar mes eksperimentuosime ir pasitikėsime melodijomis, kurias atrandame „Megadeth“ dainose? Nenorime, kad mūsų muzika skambėtų kaip kitų, tad ieškome savo garso. Esame laimingi galėdami vėl keliauti į įrašų studiją“, – taip apie naujausią grupės albumą kalbėjo D.Mustaine‘as.

Apšildys pripažinti lietuviai – „Paralytic“

Vilniaus Teatro arenoje koncertuosiančius „Megadeth“ apšildys entuziastiškai nusiteikę lietuviai, naująją lietuviško technical death metalo kartą atstovaujanti grupė „Paralytic“. Susikūrę 2009-aisiais muzikantai ne vienerius metus ieškojo savito skambesio ir pasirinko, kaip patys sako, pasirodymus brutal technical death metalo scenoje. Muzikantai jau yra apšildę death metalo veteranus, grupę „Cannibal Corpse“.

„Paralytic“ vyrukai yra pasirodę festivalyje „Velnio akmuo 2011“, 2011-aisiais jie tapo nacionalinio konkurso „Wacken Metal Battle“ nugalėtojais ir turėjo galimybę pasirodyti Europos metalo muzikos festivalyje „Wacken Open Air“. Šiuo metu grupė ruošiasi pristatyti debiutinį albumą „Psychotic thoughts“.

 

Gyvai išgirsti „Paralytic“ ir pajusti tikrą metalo griausmą su legendiniais sunkiosios muzikos virtuozais „Megadeth“ Lietuvos publika galės jau birželio 27-ąją, trečiadienį, Vilniuje. Bilietus galite įsigyti svetainėje www.ticketpro.lt bei „Bilietų pasaulio“ kasose.

„Megadeth“ – „Public Enemy No. 1“ iš naujausio albumo „TH1RT3EN“:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.