VILKŲ ŽIEMA 4: festivalyje siautės death metalo legenda ASPHYX!

Grįžtantis į Vilnių festivalis „Vilkų Žiema“ sunkiosios muzikos gurmanus džiugina muzikos atradimais, o užkietėjusius metalistus – garsiomis metalo grupėmis. Nors šiemet festivalis vyks tik ketvirtą kartą, čia jau grojo gauja metalo scenos elito grupių: Pungent Stench, Saturnus, Centinex, Skyforger, Gods Tower, Dordeduh, Vesania ir kitos. Turbūt niekas neprieštaraus – tai tikros ir šiuolaikinės sunkiosios muzikos festivalis.


Šiemet „Vilkų žiemos“ viena pagrindinių grupių bus Olandijos death metalo legenda ASPHYX!

Grupė, kuri prisidėjo prie pirmosios death metalo bangos pasaulyje ir kurios vardas įsitvirtino šalia tokių death metalo protėvių kaip Death, Morbid Angel, Obituary, Autopsy, Cannibal Corpse ir kt. atvyksta į Lietuvą išskirtinai dėl šio koncerto. Pirmą kartą į Baltijos šalis šią legendą atvežė festivalis „Kilkim žaibu“ 2014-ais metais.
Nuo 1987 metų gyvuojantys ASPHYX energijos ir kūrybiškumo nestokoja ir šiandien. Pernai išleistas grupės albumas „Incoming Death“ susilaukė muzikos kritikų liaupsių visame pasaulyje. Tokie metalo žurnalai kaip „Legacy“ albumą „Incoming Death“ įvardijo kaip vieną geriausių death metalo albumų praėjusiais metais.

ASPHYX lyderis ir vokalistas Martinas Van Drunenas pristatydamas paskutinį darbą atsiliepia taip:
„Labai didžiuojamės šiuo pačiu geriausiu ASPHYX albumu! Kiek pažįstu mūsų pasišventusius gerbėjus visame pasaulyje, jie taip pat didžiuojasi mumis! Netrukus užgrobsime scenas visuose žemynuose, kad parodytume tai, ką mokame geriausiai: energingus, garsius, prakaituotus, purvinus ir žiaurius gyvus pasirodymus!“
Žinoma, festivalyje „Vilkų žiema“ turėsime galimybę išgirsti ne tik naujausius ASPHYX kūrinius, bet ir kiečiausius jų gabalus iš visos grupės istorijos!

Be to, turbūt nė viena žiema neapsieina ir be pasiruošimo vasarai, tokia yra ir Vilkų žiema. Šis festivalis yra „Kilkim Žaibu“ mažasis brolis, kartu ir atsvara griausmingoms vasaros šėlionėms. Kviečiame festivalio „Kilkim žaibu“ bičiulius bei visus kitus pasimatyti ir žiemą! Išduosime, kad ir menką, tačiau paslaptį: išalkę kaip vilkai lankytojai galės pasistiprinti pačiais pigiausiais „Kilkim Žaibu 19“ bilietais.

Šiemet festivalis „Vilkų Žiema“ vyks gruodžio 2 d. ant Tauro kalno esančiame klube „Pelėda“. „Vilkų Žiema“ bus kaip niekad šalta ir atšiauri. Ruošiame kiečiausias grupes, puikiausią kraftinį alų, žaidimus, rungtis ir kitas pramogas. „Vilkų žiema“ gali būti ir Tavo kraują stingdanti žiema!

Galingų grupių reginyje tikrai dar bus ne viena.

Pirmieji pigiausi bilietai po 20 € jau prekyboje: https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-vilku-ziema-4

Renginio dieną bilietai bus brangesni.

festivalio tinkalalpis – www.vilkuziema.lt

Festivalio organizatorius: klubas „Pikuolis“

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.