Roko legenda ACCEPT rudenį koncertuos Vilniuje su nauja programa

Po fanų entuziastingai sutikto pranešimo apie grupės atsikūrimą 2010 metais ir išgraibstytų bilietų į grupės sugrįžimo koncertus‚ heavy metal legenda „Accept“ toliau tęsia sėkmingą žygį po pasaulį. Grupės fanams jau seniai nebereikia kankintis ir įrodinėti, kad ilgametis buvęs vokalistas Udo Dirkschneideris yra vienintelis ir nepakeičiamas jos vokalistas. Prieš porą metų jo vietą prie mikrofono užėmęs naujasis dainininkas Markas Tornillo ne tik paneigė šiuos teiginius, tačiau daugelio grupės gerbėjų nuomone kai kuo net pranoksta buvusį kolegą.

„Mes negalėjome daugiau laukti ir nusprendėme, kad turime vėl muzikuoti,“ sako ilgametis grupės bosistas ir daugumos dainų bendraautorius Peteris Baltes. „Negalėjome daugiau sėdėti, sudėję rankas, ar delsti tik dėl to, kad ilgametis vokalistas Udo Dirkschneideris nerado galimybės sugrįžti į grupę. Mūsų naujas narys vokalistas Markas yra puikus pasirinkimas. Jis yra patyręs roko dainininkas-veteranas, kuris puikiai žino „Accept“ muzikos palikimą ir jo balsas idealiai tinka grupės skambesiui.“

Naujojo po atsikūrimo 2010 m. albumo įrašams grupė pasitelkė ne bet ką, o garsųjį britų prodiuserį ir grupės „Sabbat“ gitaristą Andy Sneap (bendradarbiavo su „Megadeth“, „Exodus“, „Arch Enemy“, „Nevermore“). Šis pasirinkimas buvo daugiau nei sėkmingas. Jungtinių pajėgų rezultatas – albumas „Blood Of Nations“ – buvo pripažintas metų metalo albumu daugelio šalių muzikinių leidinių rinkimuose ar topuose. Kritikai ir fanai nenutrūkstamais komplimentais lydėjo atsikūrimo pasaulinį koncertinį turą, kuris apėmė kelis kontinentus ir su nedidelėmis pertraukomis truko iki pat antrojo albumo su naujuoju vokalistu pasirodymo šių metų balandžio mėnesį.

Įrašinėdami 2012 m. albumą „Stalingrad“ muzikantai nedarė jokių eksperimentų. Tas pats kūrybinis tandemas su patikrintu prieš tai išleisto albumo prodiuseriu turėjo garantuoti analogišką sėkmę – ir tai pavyko! Neseniai pasirodęs naujasis grupės opusas iškart šturmavo pasaulio roko topus ir dar kartą garsiai pareiškė – „Accept“ legenda gyva!

Related Images:

One thought on “Roko legenda ACCEPT rudenį koncertuos Vilniuje su nauja programa

  • 2012-11-11 at 00:51
    Permalink

    Koncertas super!Legenda gyva!Tegyvuoja ACCEPT!!!

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.