Velnio akmuo 2012: VA galvūzai

Skaityti atidžiau šį straipsnelį turėtų visi gudragalviai. Ir ne be reikalo: žurnalas „Playboy“ ir „Velnio akmuo“ pristato festivalio protmūšį – „VA galvūzus“! Šias protingiausiųjų varžybas ves pats Lietuvos protmūšių guru – Aidas Puklevičius.

Pirmą kartą rengiami „VA galvūzai“ bus nemenkas iššūkis festivalio lankytojams, tad karštą vasaros dieną dalyviams vertėtų pasaugoti šaltą protą. Dalyvauti galės visi, besijaučiantys esą sunkiosios muzikos ekspertai. Gudresni savo išmanymu ir erudicija sugniuždys priešininkus. O silpnesni bus sutriuškinti tikrųjų žinovų. Nėra jokių apribojimų – čia gali suremti DAR nemokantis susirišti kerzų su JAU nebemokančiu, vegetaras su mėsėdžiu, išsipusčiusios damutės su piktais volosatais… Svarbiausia – žinios ir nuovokumas!

Turnyro taisyklės griežtos, bet paprastos.

– „VA galvūzai“ – komandinis žaidimas. Kiekvienoje komandoje gali būti nuo dviejų iki penkių žmonių. Genijai gali burtis į mažesnes komandas, mažiau žinantys ar nelabai pasitikintys savo jėgomis – į didesnes. Komanda turi turėti pavadinimą.

– Bus keturi varžybų turai po dešimt klausimų. Klausimai įvairūs: sunkūs, lengvi, sukti, orientuoti į žinias ar tokie, kuriuos galima išmąstyti, bet visi vienaip ar kitaip susiję su muzika.

Komandų registracija prasidės ketvirtadienį (liepos 12 d.) nuo 13:00 val. festivalio info centre. Pats „VA galvūzų“ turnyras vyks penktadienį arba šeštadienį dienos metu (bus patikslinta vėliau) „4-sios scenos“ zonoje.

Išmanai metalo istoriją? Domiesi šių dienų sunkiosios muzikos aktualijomis? Kažką nutuoki apie Lietuvos metalinę sceną? Nesispyriok ir ateik parodyti savo žinių! Gudriausiųjų komandos laukia vertingi trofėjai ir dovanėlės.

P.S. Jei festivalio metu nežinai, kas groja scenoje ir koks jų metalo stilius, jei nesiorientuoji festivalio erdvėje ar apskritai nesuvoki, ką čia veikti, patartina kreiptis į VA galvūzus. Viską pasakys…

Bilietai į festivalį

Bilietus į festivalį galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net. Bilieto kaina: 95 Lt. Bilietus taip pat platina „Tiketa“. Juos galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visose „Tiketa“ kasose.

Festivalio informacija: www.devilstone.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.