Grupė „Twin Dragons“ kūrybos jubiliejų šią savaitę švęs Lietuvoje

Laiko patikrintos blues-rock muzikos gerbėjai šią savaitę bus pamaloninti net trim koncertais. Į Lietuvą pirmą kartą atvykstantys vieni įdomiausių šio stiliaus atlikėjų „Twin Dragons“ surengs koncertus: spalio 5 dieną – Vilniaus „Rock River Club“, spalio 6 d. – klube „Renginių oazė“ Kaune ir spalio 7 d. – klube „Ramybė“ Palangoje.

Bilietus į visus 3 koncertus platina „Tiketa“ kasos ir internete.

„Twin Dragons“ – energingas tarptautinis heavy rock-blues trio, 2002 metais įkurtas ir vadovaujamas jo lyderio, vienintelio nekintančio grupės nario, vokalisto ir bosisto Nathanielio Petersono. Šiuo metu jo kolegos yra gitaristas Nazzarenoo Zacconi ir būgnininkas Joe Czekij.

Petersonas jau ankstyvame amžiuje bendradarbiavo su vienais ryškiausių 60-ųjų JAV muzikantų – Mitch Ryder, Rusty Day, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop, Don Davis, vėliau – su Keithu Richardsu („The Rolling Stones“) ir Ericu Claptonu. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje jis penkerius metus buvo blues-rock legendų „Savoy Brown“ narys. O pačių „Twin Dragons“ gretose skirtingu laiku prie mušamųjų komplekto sėdėjo pirmo ryškumo būgnininkai – Mike Terrana („Masterplan“, „Rage“, Yngwie Malmsteen, Tarja Turunen ir kt.), Tom Compton (Johnny Winter) ar Clive Bunker („Jethro Tull“).

Šiemet grupė „Twin Dragons“ pažymi 15 metų kūrybinę sukaktį ir ta proga išleido geriausių dainų rinktinį albumą „Best Of Twin Dragons – 15 Years on the Road“. Tad muzikantai rengia išplėstinį koncertinį turą Europoje, kurio metu grupė debiutuos ir Lietuvoje. Blues-rock muzikos gerbėjai galės įsitikinti muzikantų profesionalumu ir energija bei įvertinti vienu žanru neapsiribojantį kūrybinį bagažą.

https://youtu.be/0IoeHuXJEgA

 

 

 

 

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.