Steve VAI (koncertas) – 12-10-27

Kas
Steve VAI (koncertas)
When
Šeštadienis, 27 spalio, 2012
20:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Olimpiečių g. 3
Vilnius, Lietuva
Other Info
Spalio pabaigoje Lietuvoje koncertuos vienas geriausių gitaristų pasaulyje Steve Vai. Legendinis atlikėjas vienintelį pasirodymą surengs spalio 27 d. „Ūkio banko teatro arenoje“, Vilniuje.

Bilietus į vienintelį Steve Vai koncertą Lietuvoje jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.

Amerikietis gitaristas, dainų autorius ir prodiuseris Steve Vai yra vienas geriausių gitaros virtuozų pasaulyje. Gimęs 1960 m. jis buvo ketvirtasis iš penkių šeimos vaikų. Sulaukęs 6 m. Steve Vai pradėjo mokytis groti vargonais. Pirmoji pažintis su gitara, kurią būsimoji žvaigždė įsigijo iš savo santaupų, įvyko kai jam buvo 12 metų. Pirmuoju Steve Vai mokytoju buvo garsusis gitaristas Joe Satriani. Būdamas 18 m. jaunuolis pradėjo profesionalią muzikanto karjerą grodamas legendinio Franko Zappos grupėje. Praėjus daugiau nei trims dešimtmečiams Steve Vai yra pardavęs daugiau nei 15 mln. įrašų. Jo kūryba yra įvertinta net trimis „Grammy“ apdovanojimais.

Nuo 1999 m. Steve Vai vadovauja nuosavai įrašų kompanijai „Favored Nations“ ir beveik kasmet prisijungia prie kito garsaus gitaristo Joe Satriani rengiamų „3G“ gastrolių. Be to, muzikantas reguliariai rengia masines grojimo gitara pamokas, kuriose gali dalyvauti bet kokio amžiaus pradedantieji ir jau pažengę muzikantai. 2011 m. kovo mėnesį Steve Vai pasiekė oficialų pasaulio rekordą, kuris pateko į oficialią „Guinnesso Pasaulio rekordų knygą“. Tokios garbės nusipelnė muzikanto surengta grojimo gitara pamoka, kurioje dalyvavo net 4455 studentų iš „Berklio muzikos koledžo“. Prie internetu transliuotos pamokos taip pat prisijungė dar mažiausiai 7 tūkst. muzikantų.

Mėgaudamasis visiška kūrybine laisve, atlikėjas nesistengia taikytis prie konkretaus muzikos stiliaus. Steve Vai ieško savito skambesio ir atlikimo manieros, nesivaržydamas realizuoja pačias keisčiausias savo idėjas ir muzikines vizijas. Išskirtinės jo atliekamos muzikos neįmanoma priskirti vienam konkrečiam žanrui. Steve Vai ne tik virtuoziškai valdo gitarą. Jis taip pat groja klavišiniais ir mušamaisiais instrumentais, kuria dainas ir prodiusuoja savo bei kitų atlikėjų ir grupių kūrybą.

Vienintelį Steve Vai koncertą Lietuvoje organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos ieškokite internete: www.makroconcert.lt.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.