Velnio akmuo 2012: velniškiausias vasaros savaitgalis jau čia pat!

Jau šį ketvirtadienį, liepos 12 dieną, Anykščių Dainuvos slėnyje iškils trys scenos, įsikurs menininkai ir prekeiviai, Šventosios pakrantėje pradės dygti pirmosios palapinės. Taip jaukiame gamtos prieglobstyje įsibėgės ketvirtasis muzikos festivalis „Velnio akmuo“.

Roko ir metalo scenose – pasaulinio ryškumo kolektyvai

Šiais metais „Velnio akmuo“ muzikinį veiksmą skelia į dvi dalis – metalo ir roko scenas, taip dar labiau praturtėdamas muzikos stilių įvairove. Metalo sceną drebins žymieji ANATHEMA, AURA NOIR, ALCEST bei LAKE OF TEARS, o lengvesnės muzikos mylėtojai būriuosis prie roko scenos stebėti ne mažiau energingų TRUCKFIGHTERS, HAKEN, SOUNDARCADE pasirodymų. Išvardintos grupės – tik nedidelė dalis festivalyje pasirodysiančių kolektyvų. „Velnio akmuo“ šiemet pasiekė rekordinį – 31 atlikėjo – skaičių.

Dieninė ir naktinė muzikos, pramogų ir meno karštinė

„Velnio akmenyje“ nebus kada nuobodžiauti nei dieną, nei naktį. Sausakimša festivalio programa toli gražu neapsiriboja vien muzikos grupių pasirodymais. Trečiojoje festivalio scenoje, vadinamojoje „Metaloklinikoje“, bus renkamas greičiausias būgnininkas, tradiciškai tęsis stipriausio sunkiosios muzikos vokalo paieškos „MC Growl“ kovose. Pradedantieji muzikantai galės išbandyti jėgas pernai didelio dėmesio susilaukusiose „Grok ir kriok“ kūrybinėse dirbtuvėse, o teorinių žinių apie instrumentų valdymą ir muzikavimą publika semsis naudingose profesionalų paskaitose. Pirmąkart festivalio istorijoje „Metaloklinikoje“ užvirs orinių gitarų kovos, turinčios gilias tradicijas visoje Europoje, ir, tikėtina, sėkmingai įsišaknysiantis kaip dar viena smagi „Velnio akmens“ tradicija. Be jau minėtų pramogų, nekoncertinė festivalio programa apims ir charakteringąjį naktinį kiną, triukšmingąsias rokotekas, kompiuterinius ir stalo žaidimus, protmūšį, menininkų darbų parodas ir kt. Sportiškiausieji galės burtis į komandas ir rungtyniauti futbolo varžybose, o velniški šokiai rokotekoje tęsis iki pat sekmadienio ryto.

Erdvūs kempingai, poilsis pušų pavėsyje ir maudynės Šventojoje

Dar didesnė „Velnio akmens“ stovyklavietė priglaus ir norinčius gerai išsimiegoti, ir triukšmingas kompanijas, kurioms nakties metas – ne priežastis nutraukti šėlsmą. Palapinių statymui bus skirtos dvi erdvės – ramusis ir triukšmingasis kempingai. Nuo „Velnio akmens“ dvasios taip pat neatskiriama ir šniokščiančių pušų romantika, maudynės švariojoje Šventosios upėje bei poilsis naujai sutvarkytame paplūdimyje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.