RIVAL SONS (koncertas) – 12-10-08

Kas
RIVAL SONS (koncertas)
When
Pirmadienis, 8 spalio, 2012
20:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
RIVAL SONS (USA) + support band

„Rival sons“ – amerikiečių bliuzroko grupė iš Los Andželo (Kalifornija), susibūrusi 2008 metais. Patys savo muzikos stilių jie apibūdina paparastai – rock’n’roll. Savomis jėgomis 2009-aisiais išleidę debiutinį albumą “Before The Fire”, o dar po dviejų metų – EP “Rival Sons”, vaikinai pagaliau pasirašė solidų kontraktą su garsia įrašų kompanija “Earache Records”. Pirmasis bendradarbiavimo su ja vaisius – vos per 20 dienų paruoštas ir 2011 m. išleistas pilnas albumas “Pressure & Time“. Jo viršelį apipavidalino garsusis grafikos dizaineris Stormas Thorgersonas, sukūręs tokių žymių grupių kaip „Led Zeppelin“, „10cc“ plokštelių ir legendinio „Pink Floyd“ albumo „Dark Side Of The Moon“ dizainą. Po “Earache Records” records vėliava rugsėjo 17 d. pasirodys ir naujasis grupės albumas „Head Down“, kurio pirmasis singlas „Face Of Light“ jau kuris laikas šturmuoja muzikos ir radijo stočių topus.

Grupės “Rival Sons” sudėtis nesusikomplektavo nekito nuo pat jos susikūrimo. Tai vokalistas ir dainų kūrėjas Jay Buchanas, gitaristas Scottas Holiday, boso gitaristas Robinas Everhartas ir būgnininkas Michaelis Miley. Grupės narių teigimu, juos subūrė vienas dalykas – meilė muzikai. Pasak jų pačių, “mes norime paskleisti žmonėms rokenrolą taip, kaip šis stilius ir jo gerbėjai nusipelnė – nuoširdžiai, tiesiog iš sielos gelmių, bet kartu tai atrodo ir pavojingai“. Aišku, pavojus čia suvokiamas perkeltine prasme.

Jauna komanda jau spėjo išgarsėti, nes per kelerius karjeros metus jau grojo vienoje scenoje su tokiomis roko muzikos įžymybėmis kaip Alice Cooper, “AC/DC”, “Judas Priest”, Kid Rock, “Evanescence“ ar “Black Stone Cherry”. 2011 metais radijo stoties “Planet Rock” klausytojai išrinko “Rival Sons” geriausia nauja metų grupe. Kritikų pripažinimo sulaukė ir jų albumas “Pressure & Time“ – muzikos žurnalo „Classic Rock“ apklausoje jis pateko į antrą vietą „Metų albumo“ kategorijoje. Grupės “Rival Sons” dainos skamba TV šou, pramoginiuose, sporto ir kitokiuose renginiuose. Vis dėlto grupė labiausiai garsėja betarpiškais, nuoširdžiais ir įspūdingais koncertais, kuriuose jų muzika atsiskleidžia visu gražumu. Tuo bus galima įsitikinti koncerte Vilniuje, klube „New York“ spalio 8 d.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.