THE PERFECT PILL: nauja daina ir vaizdo klipas

Šį seštadienį „Vilniaus Music Week“ festivalio Dramos teatro nišos sceną uždarysiantys THE PERFECT PILL pristato naują dainą ir klipą pavadinimu „Delusions Of Grandeur“. Tai dar vienas singlas iš spalio mėnesi pasirodysiančio studijinio grupės darbo.

„Albumo įrašus jau pabaigėme ir galima drąsiai pasakyti, kad dainos bus labai skirtingos, mes „maišėme“ įvairių žanrų muziką su roku, todėl rezultatai yra gan idomūs“ – teigia grupės gitaristas ir vokalistas Germanas Skoris – „Delusions Of Grandeur“ tai viena energingiausių ir sunkiausių mūsų dainų, joje atsispindi gitarinio roko dvasia, tačiau yra elektronikos priemaišų, kurios suteikia dainai netikėtų ir originalių spalvų“.

Pasak grupės narių, dainos klipas neatsitiktinai yra „koncertinis“: „Mes norėjome parodyti mūsų koncertinę scenografija, energiją, veržlumą ir aišku aukštą atlikimo kokybę. Mūsų koncertai yra mažas įvykis scenoje, norime sudominti žmones apsilankyti juose.“ Klipą filmavo Lietuvos kino industrijoje žinomo operatoriaus Simono Glinskio komanda gyvo koncerto metu.

„Šią vasarą paskyrėme įrašams ir nedaug nekoncertavome, nes norime kuo greičiau pateikti klausytojams savo naujas dainas“ – kalbėjo dueto būgnininkas Josh McClung – „mūsų pasirodymas „Vilniaus Music Week“ rėmuose, tai įžanga į rudenio sezoną, kurio metu ketiname sugroti nemažai koncertų ir pristatyti naują albumą ir naujas dainas ne tik Lietuvoje. Visus labai kviečiame ateiti pasiklausyt, koncertas nemokamas, be to dalinsimės sceną su gerai žinomu kolegą Marku Palubenka, mūsų pasirodymas vyks iš karto po jo koncerto 21 val.“

Kaip ir visus anksčiau išleistus grupės kūrinius, naujausią singlą „Delusions Of Grandeur“ mp3 formatu klausytojai jau gali nemokamai atsisiųsti iš grupės interneto svetainės – www.theperfectpill.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.