Grupė „Sparks“ į Vilnių atveža per 40 metų sukauptus hitus (video)

Plačias Los Andželo gatves grupė „Sparks“ spalio mėnesį iškeis į siaurus Europos senamiesčių skersgatvius. Atlikėjai, lengvą ir melodingą roką skaninantys pop bei elektronine muzika, spalio 4 dieną Vilnių aplankys su programa „Two Hands One Mouth“ – Lietuvos sostinėje startuos grupės rudens turas po Europą.

1971-aisiais brolių Rono (grojančio klavišiniais) ir Russelo (traukiančio raminančiu balsu) dueto gerbėjai koncertuose skandavo „Halfnelson“ vardą. Tais pačiais metais grupė persivadino į „Sparks“ ir pradėjo naują muzikinį etapą. Per keturiasdešimt metų trunkančią garsų kelionę, brolių diskografija stipriai ūgtelėjo. Šiandien jie gali pasigirti 22 studijiniais albumais ir begale hitų.

Pasauliui jie geriausiai žinomi kaip teatrališkos kompozicijos „This Town Ain’t Big Enough for Both of Us“ atlikėjai. Kūriniui išvydus dienos šviesą, jis veržliai šoktelėjo Didžiosios Britanijos topų viršūnėn. Visgi kone kiekvienas lietuvis gebėtų paniūniuoti dar du grupės darbus. 1994-aisiais kompozicijos  „When Do I Get To Sing My Way?“ ir „Now That I Own The BBC“ sukosi visose radijo stotyse, stilinguose jaunimo vakarėliuose bei trikdė ramybę iš pravažiuojančių mašinų salonų. O Algis Ramanauskas-Greitai pastarosios dainos pagalba tik su jam būdingu humoru išaiškino tautai, kam tuomet priklausė vienas iš didžiųjų lietuviškų televizijos kanalų.

Atlikėjai, po Europą keliaujantys su koncertiniu turu „Two Hands One Mouth“, pavadinimą parinko pagal jo turinį. Garsai performanse sumažinti iki minimumo – Ronas groja klavišiniais, o Russelas jam pritaria balsu. Broliai atvirauja, kad tokio tipo koncertams reikia ypatingai pasiruošti: „kai už nugaros nestovi galingos muzikinės mašinos, stiprinančios įspūdžio efektą, atlikėjai turi gebėti publiką įtraukti savo charizma ir žavesiu“.

Jau spalio 4 dieną Vilniuje „Forum palace“ išgirsite visas populiariausias „Sparks“ dainas. Na, o bilietus galite įsigyti „Bilietai.lt“ kasose arba internetiniame puslapyje http://bilietai.lt .

Sparks – When Do I Get to Sing My Way?

Sparks – Now That I Own The BBC

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.