Jau šį šeštadienį – vienintelis Lietuvoje „Tvin Pykso“ autoriaus mūzos Chrystos Bell koncertas

Jau šį šeštadienį didžiojoje kino teatro „Forum Cinemas VINGIS“ kino salėje – išskirtinis koncertas „Davidas Lynčas pristato… Chrysta Bell“. Vieninteliame pasirodyme Lietuvoje „Tvin Pykso“ autoriaus mūza žiūrovams padovanos nepamirštamą įspūdingos muzikos, dinamiško teatrališkumo ir nepakartojamų vizualinių efektų dideliame kino ekrane derinį.

Kultinis režisierius apie nepaprastai talentingą dainininkę, dainų autorę, modelį ir menininkę yra pasakęs: „Chrysta Bell yra gimusi dainuoti ir būti scenoje. Ši mergina pasižymi ne tik išskirtiniu balsu. Chrysta Bell yra apdovanota nepaprasta intuicija, leidžiančia jai užčiuopti ir tobulai perteikti pačią kūrinio esmę“.

Vizualiai primenanti tokių kino ikonų kaip Rita Hayworth ar Isabella Rossellini žavesį ir paslaptingumą, iš muzikinės pusės Chrysta Bell lyginama su „Portishead“ ar „Massive Attack“ kuriama nuotaika ir efemeriškumu.

D. Lynčas ir Ch. Bell susipažino maždaug prieš dešimtmetį, kuomet jauna ir beveik niekam nežinoma devyniolikmetė mergina iš Teksaso dainavo grupėje „8 ½ Souvenirs”. Pirmas jų bendro darbo vaisius buvo merginos įdainuotas D. Lynčo kūrinys „Polish Poem“, įtrauktas į filmo „Vidinė imperija“ („Inland Empire“) garso takelį. Kitas bendras dainas tandemas kūrė daugiau nei penkerius metus. Galų gale pernai dienos šviesą pagaliau išvydo albumas „This Train“. Jame – vienuolika dainų, parašytų ir prodiusuotų D. Lyncho bei atliekamų angeliškai demonišku Ch. Bell balsu.

Po albumo išleidimo Chrysta Bell kartu su muzikantu, fotografu ir režisieriumi Dutchu Rallu (jis režisavo albumo dainų vaizdo klipus) sukūrė grupę „Black Book Angel“ ir kartu su pagalbiniais muzikantais išsiruošė į pasaulinį albumo pristatymo turnė. Pastaraisiais mėnesiais turnė maršrutas driekiasi per Europos miestus: Lisaboną, Barseloną, Paryžių, Londoną ir – Vilnių.

„Chrysta Bell atrodo kaip svajonė, dainuoja kaip svajonė ir jai dainuojant svajonės tampa realybe“,- Davidas Lynchas.

„…Aukštųjų sferų mūza, nuostabi sirena, užburianti reto dramatizmo, jėgos ir diapazono balsu“,-laikraštis „Irish Times“.

„Jos muzika vienu metu svajinga ir kaitri, aptingusi ir kankinanti, atliekama su slegiančiu ir pribloškiančiu rafinuotumu“,- žurnalas „Rolling Stone“.

Jau šį šeštadienį, spalio 20 dieną, „Forum Cinemas VINGIS“ didžiojoje salėje – ypatinga šventė geros muzikos mylėtojams. Nepraleiskite unikalios progos – bilietų dar yra, bet jie prieš koncertą brangs. Pasirūpinkite šeštadienio vakaru iš anksto kino centro kasose arba internete www.forumcinemas.lt.

Video:
Chrysta Bell – Swing With Me – official music video:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.