Progresyvios muzikos grupių klubinis festivalis PROGDAY.LT 2018

2018 m. vasario 3 dieną visus progresyvios muzikos gerbėjus į Vilniaus klubą „Tamsta“ nuo 20 val. pakvies progresyvios muzikos grupių klubinis festivalis PROGDAY.LT 2018. Dalyvauja:

  • PARTICLE SENSE
  • ABII
  • IVTKYGYG

Trumpai apie dalyvius:

PARTICLE SENSEhttps://www.facebook.com/particlesense/

Partircle Sense – lietuviška progresyvaus roko grupė, susikūrusi 2018 metų pradžioje, su tikslu išreikšti muziką panaudojant mokslines idėjas.

Grupės Karolis Stankevičius (muzika/tekstai/gitara/pritariamsis balsas), Martynas Garbačas (bosinė gitara) , Mindaugas Stundžia (mušamieji), Vytautas Diškevičius (klavšiniai) ir Mindaugas Paukštys (pagrindinis balsas).

ABIIhttps://www.facebook.com/LT.Abii/

Tai dviejų žmonių ir vieno kompiuterio muzika. Praeityje įvairių muzikinių etapų praėjęs duetas susivienijo į galutinį produktą – Abii.

Varomoji muzikos jėga – preciziško grojimo instrumentais ir pulsuojancių elektroninių motyvų visuma, akomponuojama melodingo vokalo.

Elektroninio progresyvaus roko grupė 2016m. laimėjo du Lietuvos muzikinius konkursus – ‘Garažas’16’ ir ‘Galapagai music challenge’.

IVTKYGYGhttps://www.facebook.com/IVTKYGYG/

Alternatyvios scenos veteranai, meniškos beprotybės vėliavnešiai – galima vadinti juos kaip nori, tačiau ši, beveik 30 metų gyvuojanti grupė, yra unikalus reiškinys Lietuvos pogrindžio muzikos scenoje. Paskutinis studijinis IR VISA TAI KAS YRA GRAŽU YRA GRAŽU albumas, įprastai ironišku pavadinimu „Lavonai“, išėjo dar 2002 šio amžiaus metais, kuriame pagrindinio vokalisto pareigas užėmė garsusis Artūras Barysas – Baras. Albumas greitai įgavo kultinį statusą ir tokios dainų tekstų eilutės, kaip „Saldus saldainis įstrigo mano gerklėje ir gargaliuoja“ tapo viešai cituojamu posakiu. Lygiai po 14 metų, gražuoliai užsispyrė ir įrašė naujausią albumą „Paradas“. Šį kartą vyrai prie savęs prijungė pučiamųjų gvardiją ir pasuko sunkesnės instrumentinės muzikos link. Nors ironijos ir absurdo humoro pripildyti tekstai, vis dar primena senąją grupės kūryba, vis dėlto mikrofono vairą perėmęs buvusios lietuviškos punk-rocko grupės „Minds Disorder“ vokalistas Arvydas Makauskas – Makys ir likęs kūrybinis branduolys sukūrė tamsesnį, daugiau agresijos turintį skambesį.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu club@tamsta.com.
Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30. Staliukai rezervuojami tik įsigijus sėdimus bilietus.

 

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.