RELAX Live! koncertai: maloniai nustebinęs spalis

Nors labiausiai laukiami šio koncertų organizatoriaus koncertai dar laukia netolimoje (ir, tikiuosi, tolimoje) ateityje, apžvelgsiu tuos, kurie buvo spalio mėnesį. Netikėtai kiekvienas jų tapo savotišku atradimu ir atnešė nemažai teigiamų emocijų.

Viską pradėjo senimas – grupė SPARKS. Paklausius kelis kūrinius, nusprendžiau, kad „nekabliuoj“ ir „fotografuoju, kiek leidžia, ir maunu namo“. Aga!Kaip parodė ir tolesni mėnesio įvykiai, buvo gerokai apsirikta. Nors turiu pasakyti, kad įrašai ir dabar „nekabliuoj“. O gyvai… Turas pavadintas neįtikėtinai taikliai „Two Hands One Mouth“ Sunku patikėti, kad du garbaus amžiaus vyrukai ne tik sugeba užpildyti visą (nemenką) Forum Palace sceną, bet ir prikaustyti dėmesį prie jos. Mirtinai prikaustyti.
Toliau vėliavą parėmė jaunimas – RIVAL SONS. Šios grupės atveju apsirikta lygiai taip pat, kaip ir su SPARKS. Mažai kabinantys įrašuose, ant scenos vaikinai jautėsi kaip žuvys vandenyje ir sėkmingai nardė po nedicką „New York“ klubo pakylą.Ir tai buvo antras koncertas iš eilės, kai dėmesį traukė vokalas…
Pamokyta dviejų ankstesnių koncertų apie „DRUM WARS: Vinny Appice vs. Carmine Appice“ jau mąsčiau kiek atsargiau/ Teko vakare pagauti broliukus ir visą komandą Alaus namuose, kur šie linksmų plaučių vyrukai paliko puikų įspūdį. Taigi į koncertą einama su mintimi, kad gali tekti užsibūti iki galo. Akurat! Nors publikos lygiai tiek, kiek katinas priverkė, tai nesutrukdo broliukams užkurti mažą peklą ir tiek kartu, tiek po vieną žavėti susirinkusius klasikiniais kūriniais.
Ir, ko gero, keisčiausias spalio koncertas – Chrysta BELL Forum Cinemas kinoteatre. Vieta subalamutino ne vieną. Ir nors aktyviai buvo teigiama „gyvo garso  koncertas“, iki pat paskutinės dienos buvo užduodamas tas pats klausimas, kuris nuskambėjo iš mano lūpų, gavus pirmąją informaciją: ten bus tiesiog transliacija? :)Tačiau besiklausančių ir sugebančių išgirsti informaciją buvo nemažai, ir šią „Tvin Pykso“ autoriaus mūzą pasitiko beveik pilna kinoteatro salė. Vieta nustebino ir pačią atlikėją, kuri prisipažino, kad koncertuosi su vizualizacijomis „tokiame ekrane“ dar neteko (hmmm, tikiuosi nemeluoju). O vaizdai lydimi garsų arba garsai lydimi vaizdų buvo įspūdingi. Gal ir nebloga mintis rengti gyvo  garso koncertus kinoteatre? :)

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.