Prieš šio šeštadienio pasirodymą Vilniuje „Accept“ atsimena istorinius grupės įvykius (video)

Išleidę galybę albumų, pardavę dar daugiau jų kopijų, grandiozinių koncertinių turų metu ne vieną kartą apskrieję visą pasaulį, savo kūriniais papuošę legendinių filmų ir kompiuterinių žaidimų garso takelius. Taip pristatoma 1968 metais pirmuosius oro gurkšnius įkvėpusi grupė „Accept“. Būtent šie Vokietijos sunkiojo metalo sceną atstovaujantys atlikėjai lapkričio 10 dieną „Forum Palace“ scenoje žada įsimintiną pasirodymą.

Grupės gerbėjai mena tris vokalistus: pamatus kartu dėjusį Udo Dirkschneiderį, vieną albumą realizuoti padėjusį Davidą Reece‘ą ir paskutiniuosius tris metus koja kojon žengianti Marką Tornillo. Nuo pirmųjų akordų „Accept“ veiklą stebintys pamena ir dar vieną personą – Robą Armitage. Britas sušmėžavo grupės fotosesijose, sudalyvavo interviu bei įrašė keletą bandomųjų kūrinių. Visgi dėl nenurodytų priežasčių jo ir „Accept“ branduolio keliai išsiskyrė.

Šiuo metu vokalisto rolę atliekantis Markas Tornillot tikina, kad į grupę, turinčią solidžią istoriją, įšokti buvo neapsakomai sunku. „Nuvilnijo didžiulė kritikos banga. Gerbėjams tokios permainos visada būna skaudžios, nes tikrai daug paprasčiau pakeisti būgnininką ar bosistą, o aš turėjau tapti nauju grupės veidu. Visgi viskas greit pasikeitė į gerą, kartu išleidome du albumus, šoktelėjusius į gitarinės muzikos topų viršūnes. Manau tai atsako į visus klausimus.“ Atlikėjas tikina, kad net neįmanoma palyginti darbo su buvusia grupe „TT Quick“ ir tuo, ką turi dabar: „Ankstesnis kolektyvas buvo labiau lokalus. Niekada nekoncertavome už Šiaurės Amerikos ribų. Tuo tarpu su „Accept“ spėjau išmaišyti visą pasaulį. Ir kas smagiausia, įgyvendinau savo mažą svajonę, užlipti ant vienos scenos su legendiniais „AC/DC““, – įspūdžiais dalinasi Markas Tornillo.

2010-aisiais pirmąkart Vilniuje viešėję „Accept“ su nekantrumu laukia lapkričio 10-tosios koncerto. Tikina norintys vėlei pamatyti savo gerbėjus, pristatyti per du metus atšviežėjusį repertuarą ir priminti atmintin įstrigusias senas kompozicijas. Klasikinio sunkiojo metalo gerbėjai bilietus gali įsigyti „Bilietai LT“ kasose arba internetiniame puslapyje http://bilietai.lt.

 

ACCEPT – No Shelter (live)

 

ACCEPT – Pandemic:

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.