VENEFICA: naujas vaizdo klipas (video)

Čekų rokeriai VENEFICA, šį pavasarį išleidę albumą „Drowning Soul Syndrome, pristato oficialų vaizdo klipą pilotiniam singlui „Chains“.

Medžiaga vaizdo klipui buvo filmuojama grupės kelionės į Donkasterį Šiaurės Anglijoje metu, kur grupė pirmą kartą pasirodė scenoje viename iš didžiausių Didžiojoje Britanijoje tatuiruočių festivalių  Tattoo Jam 2012.

Tik neįsivaizduokite, kad šiame vaizdo klipe muzikantai daužo būgnus ir laužo gitaras. Naujasis Chains muzikinis vaizdo kipas – tai pasakojimas… Pasakojimas, kuriame dalyvauja visi penki VENEFICA nariai ir karštoji jų viešnia Eva.

„Vaizdo klipo istorija puikiai atspindi dainos žodžius ir viso Drowning Soul Syndrome įrašo koncepciją“, – sakė vienas iš VENEFICA gitaristų ir klipo scenarijaus bendraautorius Jeff.

Antrasis scenarijaus autorius ir režisierius Peter Frey paantrina: „Šis vaizdo klipas yra apie pagrindinį albumo herojų, apie įsivaizduojamą jo gyvenimo meilę ir tragišką pabaigą… Daugiau nieko nesakysiu, žiūrėkite video!“

O kaip gi sekėsi dirbti su grupe?

„Kai susirenka visi penki grupės nariai, nėra paprasta išlaikyti jų darbinę nuotaiką visą laiką, tačiau manau, kad tai būdinga visiems muzikantams. Buvo gana linksma. Esu tikras, kad bus „making of“ vaizdo klipas, kad ir jūs galėtumėte pamatyti, kaip viskas vyko,“ pridūrė Peter Frey.

Chains vaizdo klipas netaps vieninteliu projektu, kur savo pajėgas sujungia VENEFICA ir talentingoji Eva.

Visų pirma Eva yra puiki dainininkė, štai kodėl ji dalyvaus Venefica Unplugged Exclusive – dviejuose netradiciniuose Kalėdų koncertuose, kur grupė ne tik pristatys albumų „Reflections of Reality“ ir „Drowning Soul Syndrome“ dainų akustines versijas, bet ir sugros nemažai populiarių roko dainų koverių bei pateiks netikėtų staigmenų.

Grupė tinkle:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.