KILKIM ŽAIBU XIX: šiemetiniame festivalyje linksmiausią folklmetalio vakarėlį užkurs FINNTROLL !

Jeigu mėgstate trankias metalines polkas ir karštus vakarėlius, tai ši pašėlusių Suomijos trolių FINNTROLL viešnagė Žemaitijoje kaip tik jums! Viena žinomiausių folklorinio metalo grupių pasaulyje FINNTROLL šią vasarą šokdins susirinkusius ant Lūksto ežero kranto, festivalyje KILKIM ŽAIBU!


Nuo grupės įsikūrimo 1997 metais, FINNTROLL  ėmė skleisti neįtikėtiną ir metalo muzikos pasaulyje savitą nuotaiką, o jau 1999 m. išleistas pirmas pilnos apimties albumas „Midnattens Widunder“ tapo unikalios folkloro, juodojo metalo ir pačių suomiškų trolių „išrasto“ stiliaus Humpa mišinio etalonu – vėliau atsirado daugybė kolektyvų, kurie bandė pamėgdžioti šią naujovę: FINNTROLL įtaką galima jausti tokių grupių, kaip Ensiferum, Korpiklaani, Turisas, Wintersun ir daugelio kitų kūryboje. Ne veltui – klausantis tokio linksmo metalinio skambesio kojos pačios kilnojasi.

Bet, be abejo, originalieji suomiai taip pat nestovėjo vietoje ir kūrė vienas po kito vis sėkmingesnius albumus, koncertavo vis didesnėse pasaulio scenose ir puošė didžiausių metalo festivalių plakatus. Per dvi dešimtis metų FINNTROLL  muzika subrendo, Humpa stilius buvo papildytas naujomis stilistikos linijomis, o šios brandos rezultatu tapo paskutinis albumas „Blodsvept“.

Suomiai scenoje išlaiko besočių kraugeriškų sutvėrimų – trolių – įvaizdį, tačiau vietoj troliams įprastos žmogienos savo alkį jie malšina gėrimais, kurių pavadinimo šiandien negalima minėti.
Genialumą ir beprotybę kūryboje apjungiantys FINNTROLL Lietuvoje lankysis pirmą kartą. Ta proga gerbėjams Lietuvoje žada pristatyti pašėlusią programą, surinktą iš geriausių visų laikų savo kūrinių. 

Be žaismingų suomių festivalyje dalyvaus visa eilė pasaulinio garso atlikėjų. Tai death metalo grupės „Morbid Angel“ legendinis vokalistas David Vincent su nauja grupe I AM MORBID, death metalo klasika ENTOMBED A.D., black metalo elegancija MYRKUR, pagoniško metalo elitas THYRFING, garsiausia Ukrainos metalo grupė NOKTURNAL MORTUM ir kt.

Ir tai ne pabaiga, atlikėjų dar bus!

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.