THE PERFECT PILL: naujas radijo singlas „The Wake“

Duetas The Perfect Pill iš Vilniaus pristato radijo singlą iš spalio mėnesi išleisto albumo – titulinę dainą „The Wake“. Kaip ir anksčiau išleistuose kūriniuose muzikantai nesiliauja eksperimentavę su skirtingais muzikos žanrais ir atskleidžia vis naujus Lietuvos roko muzikos puslapius. Radijo versijoje skamba retas varinis pučiamasis instrumentas flugelhornas, kurį įrašė Dominykas Vyšniauskas – žinomo Lietuvos saksofonisto Petro Vyšniausko sūnus, trimitininkas, nacionalinių bei tarptautinių konkursų ir festivalių laureatas, improvizacinės džiazo muzikos atstovas.

Pasak muzikantų, daina, nors ir nėra specialiai tam parašyta, labai tinka pošventiniam periodui. „Atslūgus švenčių euforijai ir grįžtant į realybę mes apsvarstome praeitų metų nuveiktus darbus ir bandome žiūrėti į ateitį, dažnai jaučiame tam tikrą tuštumą. Dainos pavadinimą „The wake“ į lietuvių kalbą galimą išversti ir labai skirtingai – „pašarvojimas“, „atsibudimas“, „laivo paliekamas pėdsakas ant vandens“ arba kaip „palikti kažką praeityje vardan naujo“. Šioje dainoje tarsi susipina praeitis, dabartis ir ateitis, ir nors daina yra melancholiška ir liūdną, žodžių žaismas palieka optimizmo spindulį“ – teigė grupės vokalistas Germanas Skoris.

„Nors iš pradžių tai buvo „gitarinė“ dainą, ji stipriai keitėsi ir dabar skamba, kaip roko grupei, tikrai labai idomiai. Naudojome retą instrumentą Fender Rhodes, kuris puikiai reprezentuoja 60-jų roko muziką (pvz. Doors), tačiau dainoje nėra ne vieno gitaros garso, Dominykas įrašė „tingų“ ir melodišką džiazinį flugerhorną, tačiau viskas skamba labai moderniai, taigi galutinis variantas – džiazo, elektronikos ir roko mišinys iš 21 amžiaus“ – apie dainą kalbėjo grupės būgnininkas Josh McClung. Kaip ir visus kitus grupės kūrinius, naujausią dainą mp3 formatų galima nemokamai atsisiųsti iš oficialaus grupės internetinio puslapio.

Susikūrę tik 2012 m. vasario mėnesį, The Perfect Pill tiesiog šturmavo Lietuvos muzikos sceną su savo visapusiška muzika – nuo agresyvaus roko iki elegantiškos elektronikos, nuo užburiančių akustinių kamerinių garsų iki stadionų vertų dainų bei originaliais, vizualizacijų ir šviesų lydymais pasirodymais. Grupė surengė du koncertinius turus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, nufilmavo 10 (!) muzikinių vaizdo klipų, išleido albumą „The Wake“, pirmą kartą surengtame „Vilnius Music Week“ festivalyje sulaukė bene daugiausią dėmesio iš užsienio kritikų, patraukė ne tik Lietuvos, Anglijos, Baltarusijos, Estijos, Rusijos, bet net ir tolimos Portugalijos žiniasklaidos dėmesio.

„2012 metai mums buvo tikrai geri, labai daug dirbome, džiaugiamės, jog sulaukėme M.A.M.A. apdovanojimų komisijos dėmesio ir esame ne tik nominuoti „Roko grupės“ ir „Metų proveržio“ kategorijose, bet ir esame pakviesti renginio metu atlikti savo kūrinį, kas mums jau yra geras rezultatas ir įvertinimas. Ruošiame tikrai originalų pasirodymą, bandysime įrodyti, kad alternatyvi muzika Lietuvoje ne tik gyva bet ir įdomi.“

Nemokamas kūrinio atsisiuntimas:

http://www.theperfectpill.lt/albumfree.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.