„Wacken Metal Battle“ pristato komisiją ir finalo datą

Tarptautinio sunkiosios muzikos konkurso „Metal Battle“ nacionalinis koncertas (finalas) Lietuvoje įvyks šių metų kovo 30 d. klube „New York“. Čia daugiausiai konkurso komisijos ir publikos balsų gavęs ir laimėjęs lietuvių kolektyvas pateks į „Wacken Open Air“ festivalio metu rengiamą konkurso finalą „W:O:A Metal Battle“ Vokietijoje, vyksiantį rugpjūčio 1-3 dienomis. Tarptautiniame koncerte dalyvausiančios grupės iš įvairių pasaulio šalių pretenduos į nemenką apdovanojimą – sutartį su įtakinga sunkiosios muzikos leidybos kompanija „Nuclear Blast“.

Pristatoma nacionalinio konkurso komisija

Iš visų paraiškas į „Metal Battle“atsiuntusių grupių vietinė konkurso komisija atrinks penkias, kurios pasirodys gyvai specialiame finalo koncerte. Šių metų festivalio komisiją sudaro:

  • Kristijonas Urlakis (kūrybinė grupė „ALT events“, festivalis „Velnio akmuo“)
  • Gedas Audronašas (radijo laida „Audronaša“. Radijo stotis „Start FM“)
  • Martynas Vaškevičius (sunkiosios muzikos žurnalas „Forgotten Path“)
  • Tadas Kazlauskas (leidybos kompanija „Ledo Takas Records“)
  • Evaldas Babenskas (muzikantas, grupės OBTEST lyderis)
  • Saulius Bielskis (muzikantas, grupė INQUISITOR – 2012 m. nacionalinio finalo nugalėtojai)
  • Paulius Zanevičius (radijo laida „Perkūno namai“, radijo stotis „Classic Rock FM“)
  • Viktorija Jančis (klubas „Metro“, renginių organizatorė/vadybininkė)
  • Daividas Kurlis (klubas „Pikuolis“, festivalis „Kilkim Žaibu“)
  • Artūras Mirončikas (renginių organizavimo agentūra „Relax Live!“)

Komisija atrinks ne tik penkias finalo grupes, bet ir didžiąja balsų dalimi nulems nacionalinio finalo laimėtoją. Galimybė vertinti atlikėjus bus suteikta ir publikai – jai priklausys vienas balsas. Koncerto metu klausytojai galės balsuoti už savo pamėgtus atlikėjus ir taip padėti nuspręsti bei išrinkti nacionalinio finalo laimėtojus.

Paraiškos priimamos iki vasario 1 d.

Grupės, norinčios dalyvauti „W:O:A Metal Battle Lietuva“ atrankoje, paraiškas gali siųsti iki 2013 m. vasario 1 d. el. paštu: battle@altevents.net. Paraišką sudaro: 2-4 geriausiai grupę reprezentuojantys autoriniai muzikiniai kūriniai, grupės nuotrauka, trumpa biografija bei nuorodos į grupės gyvus pasirodymus (pagal galimybes). Šie duomenys bus pateikti vertinimo komisijai.

„W:O:A Metal Battle Lietuva“ laimėtojo laukia

Galimybė pasirodyti didžiausiame Europos metalo muzikos festivalyje „Wacken Open Air 2013“. Tarptautinį konkursą „W:O:A Metal Battle 2013“ laimėjusi grupė pasirašys albumo leidybos sutartį su didžiausia nepriklausoma sunkiosios muzikos leidybine kompanija pasaulyje – „Nuclear Blast“. Dovanas geriausiai pasirodžiusioms grupėms įteikia ir tokios muzikos industrijos kompanijos kaip „Marshall“, „Mapex“, „Eden“. Tai įvairiausia aparatūra, instrumentai, instrumentų priedai.

Festivalis „Velnio akmuo“ kviečia nacionalinio finalo nugalėtojus

Taip pat Lietuvos nacionalinį finalą laimėjusią grupę muzikos festivalis „Velnio akmuo“ kviečia pasirodyti festivalio metalo scenoje ir čia kaip reikiant apšilti prieš tarptautinį „Metal Battle“ finalą Vokietijoje.

Visa informacija, konkurso taisyklės ir tvarka:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.