Atskleidžiamos OBTEST dvidešimtmečio koncerto detalės

Vasario 2 d. Lietuviško pagan metalo veteranai, grupė OBTEST, savo dvidešimties metų gyvavimą pažymės išskirtiniu koncertu Vilniuje, klube „New York“. Įprasmindami veiklos jubiliejų muzikantai savo pasirodymu ketina gerbėjams atiduoti viską, ką geriausio per šitiek laiko yra sukūrę ir išgyvenę.

Šia ypatinga proga vedini pagoniškų tradicijų OBTEST ketina save palepinti proginiu alumi. Grupės nariai kartu su profesionaliais aludariais artėjant koncertui verda specialios receptūros simbolinį alų, kuris bus pristatytas renginio metu.

„Tokia sukaktis – reikšminga mūsų grupei, visiems jos nariams. Norime pasidaryti tikrą šventę sau ir gerbėjams, todėl siekiame, kad tai būtų unikalu visomis prasmėmis. Proginis alus – viena iš detalių. Koncertui ruošiamės ypač užsidegę. Nepamenu, kada paskutinį kartą OBTEST yra repetavę po tris kartus per savaitę“, – apie pasirengimą pasakoja grupės lyderis, gitaristas Evaldas Babenskas, ir atskleidžia daugiau artėjančio koncerto detalių.

Pirmoji staigmena – tai styginių instrumentų kvartetas, kurio pasirodymas bus subtili įžanga į viso vakaro programą. Dvidešimtmetį švenčiančią grupę scenoje taip pat pasveikins vyrų folkloro ansamblis. Apie pastarąjį siurprizą grupė užsimena tik puse lūpų, pabrėždama, kad tai bus išties dėmesio vertas numeris. Patys OBTEST muzikantai žada pristatyti gana plačią savo kūrybos retrospektyvą ir atlikti rinktinius kūrinius. Šiuo tikslu dabartiniams grupės nariams talkins ir senieji, anksčiau grupės veikloje dalyvavę muzikantai. Beje, OBTEST visas pasirodymas bus profesionaliai iliustruojamas vaizdo projekcijomis. Pasak Evaldo, šiam koncertui skirta vaizdo medžiaga yra specialiai renkama ir kuriama dvidešimtmečio proga. Gerbėjai išvys daug unikalių kadrų, tarp jų – du iki šiol niekur nepublikuotus vaizdo klipus.

Jubiliejinio OBTEST koncerto kviestiniai svečiai – black / thrash metalo kūrėjai LUCTUS ir jaunas death / thrash kolektyvas CONFESSION.

 

OBTEST. 20 metų scenoje!

Vasario 2 d., Vilnius

Klubas „New York“ (Kalvarijų g. 85)

Kaina: 30 Lt

Išankstiniais bilietais neprekiaujama. Bilietais bus prekiaujama tik koncerto dieną klubo kasoje nuo 17:30 val.

Pradžia/Durys: 18:00

Koncerto svečiai bus paskelbti vėliau.

 

Daugiau informacijos: http://obtest.altevents.net

 

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.