KILKIM ŽAIBU XIV: islandai SÓLSTAFIR – mažytė festivalio svajonė

Iš visų Šiaurės Europos šalių vienintelė Islandija neturi nuolatos gerai žinomų metalo grupių. Gyventojų ten nedaug, veiksmo taip pat… Bet būtų galima drąsiai lažintis, jog, jeigu ką ir girdėjote iš tos ledo salos, tai tikrai buvo SÓLSTAFIR. O galimybė juos išgirsti, kad ir kaip tai tolima atrodytų, buvo mažytė svajonė.

Esame tikri, žymiausia Islandijos sunkiosios muzikos grupė, nuėjusi ilgą kūrybinį kelią nuo pagoniško metalo ištakų iki progresyvaus ir unikalaus šiuolaikiško skambesio paieškų, neabejotinai praturtins „Karščiausios saulėgrįžos šventės“ programą… Progressive/post metalo keliu pasukę SOLSTAFIR yra dalyvavę bene visuose didžiausiuose pasaulio sunkiosios muzikos festivaliuose. Baltijos šalyse islandai svečiuosis pirmą kartą!

Islandų apsilankymas festivalyje „KŽ-14“ mums patiems tikrai yra svarbi ir maloni staigmena, bet esame tikri, kad ji ne vienintelė, planuose dar yra visko…

Šiemet festivalio KILKIM ŽAIBU 14 vienas iš užsibrėžtų tikslų yra gerokai praplėsti renginio ribas visomis prasmėmis. Šalia sėkmingai puoselėjamų ilgamečių renginio tradicijų mes stengiamės įdiegti ir naujų muzikinės stilistikos posūkių, bet apie tai vėliau, juk  žaibo ugnis dar tik įsibėgėja…

Aktuali naujiena – bilietai jau prekyboje!

Bilietus į festivalį KILKIM ŽAIBU 14 galite įsigyti visoms 3 dienoms arba vienai pasirinktai atskirai. Trijų dienų bilietus galite įsigyti tiek prieš festivalį, tiek festivalio metu, vienos dienos – tik festivalio vietoje.

Išankstinius bilietus platina „Bilietų pasaulis“. Bilietus galima įsigyti internetu, SMS žinutėmis, knygynuose VAGA ir prekybos centruose MAXIMA.

Bilietų skaičius yra neribotas. Tačiau patariame jais pasirūpinti iš anksto.

BILIETŲ KAINOS

Ištikimiems festivalio fanams tradiciškai taikome nuolaidą! Pirmieji 300 bilietų kainuos po 83 Lt. BILIETAI BRANGS!

Daugiau informacijos apie renginį ir bilietus: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: http://lt-lt.facebook.com/kilkimzaibu

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.