VELNIO AKMUO 2013: barzdotas vokiečių fenomenas KADAVAR

Penktasis „Velnio akmens“ festivalis šių metų liepos 11-14 dienomis ruošiasi stebinti stogą raunančiais grupių pasirodymais. Vienas tokių kolektyvų – Berlyno trijulė KADAVAR, savo skambesį sukombinavę iš psichodelinio, progresyvaus, stoner, hard roko, doom ir proto metalo, alsuojančio 70-ųjų atmosfera.

Klausant vaikinų muzikos jaučiama stipri grupių BLACK SABBATH, PENTAGRAM ir HAWKIND įtaka, tačiau vokiečių trio nėra vienpusiški šių legendų pasekėjai. Maišydami daugybę įvairių stilių KADAVAR idėjas išreiškia per savą požiūrio prizmę. Jų muzikoje žavi ne tik 70-ųjų dvasia, bet ir tai, kaip pasitelkdami šį skambesį muzikantai geba sukurti nuostabius kūrinius. Įspūdį daro ir išskirtinis jų įvaizdis – vešlūs plaukai ir dar vešlesnės, paslapties ir rimties suteikiančios barzdos…

Jauna barzdotųjų rokerių komanda garsėja stulbinančiu greičiu. Gausybė parduotų plokštelių, aktyvi koncertinė veikla apšildant aukšto kalibro grupes (SAINT VITUS, SLEEP, PENTAGRAM, ELECTRIC WIZARD) ir grojant tokiuose festivaliuose kaip „Desert Fest“, „Stoned From The Underground“, „Yellowstock Festival“, „Roadburn“ ir kiti – visa tai tik pirmieji trijulės sėkmės žingsniai. Dėl tokių pasiekimų vienas svarbiausių Vokietijos muzikos žurnalų „Visions“ grupę įvardijo kaip fenomeną.

Bene stambiausias grupės laimikis šiuo metu – kontraktas su viena didžiausių pasaulyje sunkiosios muzikos įrašų kompanijų „Nuclear Blast Records“. Įrašų bendrovė jau pavasarį ketina į pasaulį išleisti naujausią KADAVAR albumą „Abra Kadavar“. Anot „Nuclear Blast Records“ vadybininko Andy Siry, KADAVAR vaikinai yra „savo profesijos meistrai ir gali būti teisėtai laikomi Vokietijos okultinio roko judėjimo vedliais“.

Festivalio bilietai

Bilietus į festivalį galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net. Bilieto kaina: 70 Lt. Vėliau bilietai brangs. Nuo kovo 18 d. bilietus platins ir „Tiketa“.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Naujienų šotai: www.facebook.com/velnioakmuo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.