THE PERFECT PILL: bendra daina su G&G Sindikatas

Grupė THE PERFECT PILL eilinį kartą įrodo savo muzikinį universalumą – duetas pristato bendromis jėgomis su žymiausia Lietuvos hip-hopo grupe G&G Sindikatas įrašytą dainą „Žmogus žmogui – vilkas“.

„Mums didelė garbė dirbti kartu su G&G Sindikatu. Jie jau dabar tapo gyva Lietuvos muzikos legenda, bet liko atviri eksperimentams.“ – komentuoja THE PERFECT PILL nariai Germanas Skoris ir Josh McClung. –„O mūsų kūryboje visada svarbią vietą užėmė žanrų įvairovė, kiekviena daina yra skirtinga, ir šį kartą atėjo hip-hop‘o eilė.“

„Esu grupės gerbėjas, todėl nekilo jokių klausimų dėl įrašo kartu. Išgirdus pirmą demo versiją, jau galėjau įsivaizduoti, kaip gerai G&G skambės šiame kūrinyje.“ – teigia DJ Mamania –„Tai man primena šiek tiek Public Enemy su Anthrax arba Onyx su Biohazard darbus, bet naujoviškai. Visi, manau, padarė darbus puikiai: tiek Perfect Pill, tiek G&G – esu labai patenkintas rezultatu“.

„Yra kelios svarbios priežastys, dėl ko norėjau dirbti kartu su Perfect Pill’ais: visų pirma, tai grupė, kuri man labai patinka, tiek savo muzikiniu stiliumi, tiek savo energija koncertų metu. Be to, niekada nebuvau abejingas rock ir hip-hop stiliu maišymui. Kita priežastis būtų ta, jog, iš tiesų, mes su šia grupe esame geri draugai, kurie visada palaiko vieni kitus, ir, manau, turim bendrą muzikinę filosofiją – kurti tai, kas pačiam patinka, visa tai atlikti profesionaliai ir su pagarba klausytojui.“

Singlą jau galima nemokamai atsisiųsti iš oficialaus grupės puslapio www.theperfectpill.lt, o gyvai šią dainą pirmą kartą galima bus išgirsti jau šį šeštadienį, kovo 8 d. koncerte Vilniuje, klube Artistai.

Šiuo metu THE PERFECT PILL įrašinėja naują albumą, kurį planuoja pristatyti dar šį pavasarį. Tuo tarpu grupė nepamiršta koncertinės veiklos – praeitą savaitę Germanas Skoris surengė anšlaginį solinį koncertą Maskvoje.

Nemokamas kūrinio atsisiuntimas: http://www.theperfectpill.lt/albumfree.html

Kūrinys soundcloud portale: https://soundcloud.com/sindikatosmogikai/the-perfect-pill-x-g-g

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.