VELNIO AKMUO 2013: hipnotizuojanti SAMSARA BLUES EXPERIMENT psichodelika

Apie šešerius metus gyvuojanti ketveriukė SAMSARA BLUES EXPERIMENT šiuo metu yra neabejotinai vienas iš daugiausiai žadančių stoner / psichodelinės muzikos projektų Europoje. Liepos 11-14 d. šis vokiečių kolektyvas nudžiugins šiuolaikinio roko ir festivalio „Velnio akmuo“ publiką Anykščiuose!

SAMSARA BLUES EXPERIMENT kūrybos pagrindą sudaro trys dalys. Pirmąją jų atspindi žodis Samsara: čia telpa senovės Indijos muzikos modelių – rãgų – įtaka, tikėjimas karma ir reinkarnacija bei nesiliaujančios dvasinės klajonės. Antroji dalis kalba apie retro spalvų suteikiantį, dermės kupiną bliuzą, paprastai atliekamą dvejomis užburiančiomis gitaromis. O trečioji yra tai, be ko neįsivaizduojama šios grupės kūryba – skirtingų elementų maišymas, improvizacijos ir begaliniai muzikiniai eksperimentai. Užduotis, keliama kiekvienam klausytojui, yra atsirinkti, kuri dalis jam svarbiausia.

Derindami svaiginantį melodingumą su skambesio sunkumu, šie vokiečiai gerbėjų randa ne tik tarp psichodelikos ar space roko fanų. Savo gebėjimu įvilioti į savotišką transą grupė žadina apetitą įvairiausios muzikos klausytojams. Beje, SAMSARA BLUES EXPERIMENT yra graibstomi dėl itin kokybiškų gyvų pasirodymų, kurių metu publika tiesiog eina iš proto.

SAMSARA BLUES EXPERIMENT pasirodys festivalio „Velnio akmuo“ Rytų scenoje.

Festivalio bilietai

Bilietais į festivalį prekiaujama festivalio svetainėje www.devilstone.net bei „Tiketoje“. Bilieto kaina: 80 Lt. Bilietai brangs!

Daugiau informacijos: www.devilstone.net
Naujienų šotai: www.facebook.com/velnioakmuo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.