KILKIM ŽAIBU XIV: Lietuvos metalo veteranų triumfas

Birželio 21-23 dienomis prie Lūksto ežero vyksiančiame festivalyje KILKIM ŽAIBU 14 garbingos vietos programoje skiriamos Lietuvos metalo veteranams OBTEST ir NAHASH!

Abiejų šių grupių Lietuvos sunkiosios muzikos gerbėjams pristatinėti tikrai nebereikia. Abi ilgametės grupės vis dar tvirtai laikosi tarpe stipriausių mūsų šalies metalo skleidėjų ir abi jos dar tikrai turi kuo pradžiuginti sunkiosios muzikos melomanus. Vilniaus ir Kauno metalo veteranai šiandien yra kaip niekad puikios „sportinės“ formos ir ryžto driokstelt iš visų jėgų…

Lietuvos pagoniško metalo veteranai OBTEST festivalyje „Kilkim Žaibu“ dalyvaus jau šeštą kartą.

Šiemet švenčianti savo veiklos 20-ies metų jubiliejų, grupė festivalyje surengs išskirtinį pasirodymą. Tai bus lyg tęsinys šių metų pradžioje surengto solinio aukščiausios kokybės koncerto Vilniuje. Tikrai pasistengsime, kad Lietuvos ryškiausia pagoniško metalo grupė didžiausiame Baltijos šalių pagoniškos muzikos festivalyje turėtų visas reikiamas sąlygas geram pasirodymui. Grupė pasirodymo metu žada į žinomiausių visų laikų savo dainų sąrašą įtraukti ir naujus, dar negirdėtus kūrinius bei planuoja pasirodymą praturtinti specialiomis vaizdo projekcijomis bei kviestiniais svečiais.

Aukščiausios prabos black metalo grupė NAHASH „Kilkim Žaibu“ istorijoje užima svarbią vietą – šiemet festivalyje ji kaip ir OBTEST dalyvaus net šeštą kartą.

Ilgokai užtrukęs grupės kūrybinis įšalas, pasirodo, buvo daugiau įsikalbėtas ilgai užsilaukusių gerbėjų mitas. Grupė visą tą laiką nestovėjo vietoje, o prabilo apie save tik įsitikinę, kad lemiamas momentas jau atėjo…

Pagaliau NAHASH nudžiugins savo gerbėjus. Prancūzijos įrašų firma „Drakkar Productions“ šiemet išleidžia jų pilnametražį naują albumą. Negana to, ilgai tylėję NAHASH ruošia koncepcinį splitą kartu su occult black metal kolegomis iš JAV NIGHTBRINGER, kurį išleis išskirtinai radikaliu požiūriu pasižyminti nacionalinė leidybos kompanija „Inferna Profundus“.

Apšilus keliuose pavasarį vyksiančiuose koncertuose, grupė festivalyje ruošia išskirtinį pasirodymą. Numatytoje programoje įtraukti dar negirdėti nauji kūriniai, kurie bus leidžiami minėtame splite. Specialiai grupės pasirodymui numatytos ir atitinkamos sceninės instaliacijos, papildysiančios griaudinčią NAHASH audrą vėlų festivalio vakarą.

Nežiūrint to, kad šiemet festivalyje jau yra (ir dar bus) paskelbta daug garsių metalo muzikos vardų, abiem Lietuvos metalo senbuviams skiriami ypatingi sostai. OBTEST vainikuos šeštadienio koncerto programą, o NAHASH užims sekmadienio programos viršūnę.

Galų gale, kur kitur šeimininkauti lietuviams, jei ne Lietuvos „open air‘e“?… :)

Sekančios festivalio „Kilkim žaibu“ naujienos jau netrukus…

 

Bilietai šiuo metu kainuoja po 93 Lt. Bilietai brangs.  Bilietais prekiauja Bilietų pasaulis.

 

Daugiau informacijos: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

 

Mėgaukitės vaizdais:

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.