KILKIM ŽAIBU XIV: karingieji suomiai TURISAS

Karščiausios vasaros saulėgrįžos šventėje svečiuosis įkvepiančio kovų metalo pažiba iš Suomijos – TURISAS! Ardami savo unikalią ir įsimintiną vagą per Europos sunkiojo metalo sceną, šie išdidūs pasakininkai ir pompastiškų epų meistrai pagaliau pasirodė ir „Kilkim Žaibu“ horizonte.

Įkvėpimo liepsnos nukalta praėjusio tūkstantmečio pabaigoje, grupė TURISAS kaip puikus vynas brendo ne vienerius metus, kol su maksimalia drama ir jėga atsiskleidė 2004-siais pristatę debiutinį albumą „BattleMetal“. Monumentalus epiško/folklorinio metalo šedevras iškart susilaukė didžiulio dėmesio visame Senajame žemyne ir šaltuosius suomius pavertė karščiausia pastarųjų metų naujiena.

Jau 2007 metais sekė antrasis smūgis – nuostabiai turtingas, gilus ir dramatiškas albumas „TheVarangianWay“. Šįkart TURISAS vėl susilaukė puikiausių roko ir metalo fanų liaupsių. Juos išgirdo visas pasaulis. Sustiprinę savo muzikinės didybės reputaciją tokiais pat pritrenkiančiais ir neužmirštamais gyvais pasirodymais, suomiai net keletą metų praleido turuodami.

Palaikomi nuolat didėjančio fanų legiono, 2011-ais TURISAS į metalinę auditoriją prabilo kaip grupė visiškai pasitikinti savo jėgomis.Ankstesnės kūrybos perlai buvo surinkti draugėn ir panaudoti kaip varomoji jėga link naujų kūrybinių aukštumų. Atėjo laikas „Atsistoti ir kovoti“. Triukšmingiausias, drąsiausias ir ekstravagantiškiausias kolektyvo albumas „Stand up and fight“ išsiveržė kaip sunkiojo metalo miuziklas. Bendra visuma skamba išties stulbinamai – tai lyg prabangi melodijos, jėgos ir išdidumo puota, didžiulių širdžių laisvės, brolybės ir nesibaigiančių horizontų šauksmas.

Apkeliavusi daugybę šalių, viena garsiausių folkmetalo grupių pasaulyje – TURISAS –Lietuvoje svečiuosis pirmą kartą.

Be žymiųjų suomių festivalio programoje jau yra patvirtinti šie dalyviai:

EINHERJER – Norvegija, vikingmetalas;

SÓLSTAFIR – Islandija, progressive/post metalas;

DESASTER – Vokietija, black/thrash metalas;

DORDEDUH – Rumunija, atmosferinis folk/black metalas;

HORNA – Suomija, black metalas;

OBTEST – Lietuva, pagan metalas;

NAHASH – Lietuva, black metalas;

KHORS – Ukraina, pagan/black metalas;

Aistė Smilgevičiūtė ir SKYLĖ – Lietuva, neofolk/bard/art rokas

STARY OLSA – Baltarusija, viduramžiųmuzika/folkloras;

MARGA MUZIKA – Lietuva, neofolkloras;

OORT – Estija, neofolkloras/folkrokas.

Dalyvių sąrašas dar tik įpusėjo, žinomų vardų dar tikrai bus…

Primename, kad birželio 21-23 dienomis Varniuose vyksiančio festivalio „KilkimŽaibu14“ bilietais prekiauja Bilietų pasaulis.

Šiuo metu bilieto kaina — 93 Lt.

Dėmesio! Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, skatiname į festivalį vykti su draugais ir kompanijomis. Siūlome jums akciją „šeši bilietai už penkių kainą“! Pirkdami iškarto 6 bilietus – šeštas bilietas jums bus dovanojamas! Tokiu būdu vieno bilieto kaina bus 78 Lt.

Akcijos laikotarpis ribotas.

Bilietai vėliau brangs.

Daugiau informacijos: www.kilkimzaibu.com
Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Mėgaukimės vaizdais:

http://www.youtube.com/watch?v=7HtSFAqBcDw

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.