Grupė „Overkill“: „Iškart nepatikėjome, kad koncerto metu kilo gaisras“

Prieš trylika metų Lietuvos spaudoje pasipylė straipsniai, kuriuose „Geležiniame kablyje“ vykusį renginį komentavo ne muzikos kritikai, o priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai. Tuomet Lietuvoje viešėjusių „Annihilator“ ir „Overkill“ koncerto metu kilo gaisras, o gausiai susirinkę ir įsismarkavę sunkiosios muzikos mylėtojai buvo skubiai evakuoti iš pastato. Grupė „Overkill“ neatliko nė pusės savo repertuaro, tad balandžio 24 dieną grįžta į Lietuvą pabaigti pradėtų darbų.

„Ugnis ir mes – lyg sinonimai. Net debiutinei plokštelei kadaise davėme pavadinimą „Feel the Fire“ – interviu metu kalbėjo „Overkill“ vokalistas Bobby „Blitz“ Ellsworthas. „Pirmąkart viešėdami Lietuvoje sugrojome keletą mažiau žinomų kūrinių ir pradėjome jau minėtą „Feel the Fire“. Mums įpusėjus prie scenos priėjo vienas iš apsaugos vyrukų ir pradėjo kalbėti apie gaisrą. Pagalvojau, kad jis sako komplimentus mūsų kūriniui, tad su šypsena padėkojau ir tęsiau pasirodymą.“ Tik tada, kai apsauginis keletą kartų pakartojo apie atvira ugnimi degantį klubą ir koncerto patalpą užplūdo dūmai, metalistai suprato, kad vyksta kažkas ne pagal planą.

„Net kai pasirodė dūmai, galvojome, kad kažkas iškrėtė pokštą. Netikėjome, kad gali būti tiek daug atsitiktinumų“ – atsiminimais dalinosi grupės vokalistas. „Kai kone per prievartą buvome evakuojami iš patalpos, čiupome brangiausius savo daiktus. Savaime aišku, aš bėgau apglėbęs dvi gitaras.“

Vėliau apie šį įvykį muzikantai papasakojo visam pasauliui, o mūsų publika iki šiol pasirodymą atsimena su nostalgija. „O taip, prisimenu! Šis koncertas tapo gyva istorija!“ – tokiais ir panašiais komentarais iki šiol palydima kiekviena koncertą primenanti žinutė.

Išleidę debiutinį albumą „Overkill“ iškart atrado savo klausytoją. Tą puikiai iliustruoja skaičiai – nupirkta daugiau nei 1 mln. pirmos plokštelės egzempliorių. Ir tai buvo tik pradžia: per 33 grupės gyvavimo metus viso parduoda daugiau nei 16 mln. jų albumų. Šie rezultatai tik pavirtina „Overkill“, kaip vienų perkamiausių thrash metalo atlikėjų pasaulyje statusą. Grupė kaip niekada yra puikios formos, tad visų laikų geriausios „Overkill“ dainos balandžio 24 dieną skambės Vilniaus klube „New York“, o bilietus į renginį galima įsigyti „Tiketos“ kasose arba tinklapyje http://tiketa.lt.

 

Video – „Overkill“ pasakoja apie gaisrą „Geležiniame kablyje“ Vilniuje:

Overkill – Electric Rattlesnake:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.