VARNANAKTIS – festivalis ne ančiasnapiams

Į antrą pusę perkopęs renginių po stogu sezonas muzikos klube „Kablys“ buvo tirštas nuo įvairiausio plauko alternatyvos: postindustrinės elektroninės muzikos festivalis „Speigas VI“,  muzikos, judesio ir veiklų festivalis „Judesy“, tradiciškai netradicinis vakaras „AUSZRA 16“, STAND UP comedy renginys „COMEDY KASTA“ ir daug kitų.  Balandžio 12 dieną „Kablio“ sceną vienam vakarui užims dar vienas, kaip teigia organizatoriai, nelengvas, netrumpas, nekasdienis ir ne ančiasnapiams skirtas tamsiosios muzikos festivalis VARNANAKTIS.

VARNANAKČIO ambicija – pristatyti publikai jau „daug apskridusias varnas“, t.y. grupes, kurios savo tamsią, į populiariosios muzikos standartus niekada nepretendavusią ir netilpusią muziką Lietuvoje groja nebe pirmus metus. Kol kas tai keturių muzikinių vienetų derinys – „Mano Juodoji Sesuo“, „Saprophytes“, „Days Of Eclipse“ ir „Sraigės efektas“.

„VARNANAKTIS nėra visiškai naujas reiškinys Vilniuje. Ir anksčiau yra buvę panašių grupių susibūrimų, festivalių, pavyzdžiui, „Kunigunda Lunaria“, kuris nevyksta jau keletą metų. Tad pasiilgome gero pasigrojimo vienoje scenoje su tikrais juoduliais, kurie yra tarsi alternatyva tai šiandieninei „alternatyvai“. Be to, norėjome padaryti sau gerą šventę 5 metų sukakties proga. Taip ir gimė šio mini festivalio idėja.“ – komentuoja grupės „Days Of Eclipse“ narys Aleksas.

Taigi, balandžio 12 d. muzikos klube „Kablys“ pamatysime daugiau nei dvidešimtmetį grojančią gotikinio roko ir dark wave grupę „Mano Juodoji Sesuo“ iš Kauno, sunkiosios muzikos atstovus „Saprophytes“, elektroniško roko kūrėjus „Days Of Eclipse“ ir psichodelinio skambesio projektą „Sraigės Efektas“. Po grupių pasirodymų susirinkusiuosius judins diskoteka su dj Tokiku, kuris jau atsisveikinęs su scena, vis dėlto sutiko sugroti savo rokenrolišką reikalą VARNANAKTYJE.“

Tikėtina, jog iki tamsiosios varnų sueigos, VARNANAKČIO iniciatyvinė grupė pasiūlys daugiau staigmenų. Tad sekite naujienas.

Informacija www.mankablys.lt
https://www.facebook.com/daysofeclipse

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.