MOVO: teismui atiduodame tikruosius save

Visai neseniai į  Lietuvos muzikos scenos traukinį įšokusi trijulė MOVO beveik iškart laimėjo pirmąjį titulą – jaunų muzikantų konkurse „Garažas“ laimėjo II-ąją vietą ir specialų konkurso rėmėjų prizą. Prieš porą mėnesių jau buvo nominuota „T.Ė.T.Ė“ muzikos apdovanojimų „Metų roko grupės“ kategorijoje. O dabar pristato debiutinį albumą – „Mano aš“.

„Kiekvienas žmogus turi tikrąjį savo aš – be kaukių, be apsimetinėjimo, be suvaržymų. Bet šie tikrieji aš dažniausiai būna niekam nematomi. Mes manome, kad mūsų klausytojai turi teisę pamatyti mus tokius, kokie esame,“ – albumo idėją komentavo MOVO vokalistas Linas Kubekas.

„Albumas „Mano aš“ – tikrųjų savęs atidavimas klausytojų teismui. Gal ir rizikuojame būti nesuprasti, bet toks atvirumas prieš klausytojus yra tai, ko patys nuolat visur ieškome – atvirumo ir tikrumo,“ – sakė grupės būgnininkas Mantas.

Prekybos vietas netrukus pasieksiantį albumą sudarys 11 kūrinių. Jo belaukiant, MOVO kviečia pasiklausyti vienos iš albumo „Mano aš“ dainų – „Marijona“. „Tai daina apie mažo privincijos miestelio žmonių meilę, kuri yra tyresnė nei miestiečių, nesuvaržyta spūsčių gatvėse ir smogo tarp daugiaaukščių. Nuoširdi, galbūt naivoka, bet tikra ir atvira,“ – paaiškino Linas.

Grupė MOVO jau balandžio 26 dieną pradeda koncertinį turą, kuris bus skirtas naujojo albumo pristatymui. MOVO planuose – aplankyti 6 Lietuvos miestus, kuriuose vyksiančių koncertų metu MOVO gerbėjai ir muzikos ieškotojai galės gyvai išgirsti albume skambančias dainas ir pasinerti į jaunų, bet jau pripažintų muzikantų kūrybinius ieškojimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.