Grupė „Airbourne“ Vilniuje pristatys geriausias australų hardroko tradicijas (video)

Laiko patikrinto hardroko gerbėjų armija skaičiuoja dienas iki vasaros pradžios. Visa tai ne tik dėl išvykų į gamtą. Tikroji priežastis – birželio 5 dieną Vilniaus „Teatro arenoje“ vyksiantis australų roko grupės „Airbourne“ koncertas.

Šiandien viena iš populiariausių žaliojo kontinento roko grupių populiarumu nusileidžia gal tik žinomiausiems savo garsiausiems tautiečiams „AC/DC“. Pirmąkart Baltijos šalis aplankysianti ketveriukė turi kuo pasigirti. Prieš dešimt metų nedideliame Warrnamboolo miestelyje susibūrę jaunuoliai keturis metus brandino savo muziką, kol galiausiai 2007-ųjų birželį pristatė debiutinį pilno formato albumą „Runnin‘ Wild“. Vos tik jis išvydo dienos šviesą, iškart buvo pastebėtas, tad neilgai trukus dainos iš jo ėmė suktis Australijos, Prancūzijos, Austrijos, Naujosios Zelandijos, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos ir JAV radijo stotyse bei šmėžuoti populiariausių dainų topuose. Albumą sudarė 11 kūrinių, net trys jų daugelyje šalių tapo nenugalimais singlais.

Muzikos kritikai, palankiai įvertinę debiutinį darbą, staigaus populiarumo priežastimi dažniausiai įvardindavo tinkamai pasirinktą prodiuserį. Pirmąjį „Airbourne“ studijinį albumą prodiusavęs Bobas Marlette prieš tai darbavosi su Ozzy Osbourne ir Alice Cooperiu. Tačiau antrasis diskas paneigė ir šias anksčiau išsakytas įžvalgas: nors su grupe dirbo kitas prodiuseris, susidomėjimas ja ne tik nemažėjo, bet išaugo kaip ant mielių.

Žinia apie naujausią „Airbourne“ albumą galutinai užtvirtino trijų metų tarp albumų ciklą. Šių metų gegužės 21 dieną pasirodys jau trečiasis studijinis grupės darbas „Black Dog Barking“. Jo reklaminė kampanija startavo balandžio mėnesį keliais linksmais grupės narių interviu bei video filmu apie pirmojo albumo singlo kūrimą. O po kiek laiko buvo publikuotas ir naujasis vaizdo klipas „Live It Up“.

„Airbourne“ Lietuvą pasieks iškart po naujojo albumo premjeros, tad birželio 5 d. Vilniaus „Teatro arenoje“ vyksiančiame koncerte bus galima išgirsti tiek pamėgtus grupės hitus, tiek šviežias kompozicijas, kurios dar iki albumo pasirodymo kaitina grupės fanų aistras. Bilietus į renginį platina „Tiketos“ kasos arba internete http://tiketa.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.