ARBATA (gimtadienis) – 13-06-07

Kas
ARBATA (gimtadienis)
When
Penktadienis, 7 birželio, 2013
20:00 - Gimtadienio dovanoms (vietoje bilietų) po 10lt - koncerto dieną prie įėjimo. - Amžius neribojamas
Where
Šv. Kazimiero g. 3
Vilnius, Lietuva
Other Info
Save scenos veteranais galintys vadinti, bet vis dar jaunatvišką energiją spinduliuojantys grupės "Arbata" nariai kviečia klausytojus į jau 12-ąjį grupės gimtadienį.
Pastarieji metai grupei buvo itin turiningi – koncertiniai turai, pristatytas naujas ir pirmasis "Arbatos" istorijoje, oficialus vaizdo klipas, jau beveik pabaigtas ketvirtasis studijinis albumas, kuriuo muzikantai žada pasidalinti su klausytojais šį rudenį.
Anot muzikantų, kad ir kiek metų begyvuotum, vistiek pasiemęs instrumentą jautiesi lyg pirmą kartą. "Tavo patirtis, tavo metai nėra taip jau ir svarbu. Svarbiausia yra čia ir dabar skleisti muziką ir džiuginti klausytoją. Mūsų didžiausias pasiekimas, o kartu ir sėkmės rodiklis kiekviename koncerte – besimėgaujantys klausytojai, būtent dėl jų mes ir stengiamės, ir grojame tiek metų. Juk jei niekas neklausytų, nebūtų ir mūsų."

Įsitikinti, jog arbatistai dar turi parako džiuginti muzikos mėgėjus kviečiame į "Artistų" kiemelį, kur galėsite mėgautis ne tik geriamąja, bet ir muzikine ARBATOMIS.

www.facebook.com/grupearbata
www.soundcloud.com/arbata
www.arbata.com

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.