Apsirenk „metalovais“ marškinėliais – pamatyk Rob Zombie filmą nemokamai

Festivalis „Velnio akmuo“ ir kino teatras „Multikino Ozas“ kviečia į specialaus filmo premjerą. Gegužės 31 d. 19 val. ekstremalios muzikos ir siaubo filmų gerbėjai turės progą nemokamai pamatyti siaubo meistro Rob Zombie režisuotą filmą „Salemo valdovai“. Viskas, ko tam reikia – apsivilkti sunkiąją muziką reprezentuojančius marškinėlius ir atvykti į filmo premjerą kinoteatre „Multikino Ozas“.

„Salemo valdovai“ panardina į šiurpinantį košmarų pasaulį, kur kiekvieno venomis teka blogis. Filmas pasakoja apie Saleme gyvenančią Heidę, kuri netikėtai gauna paslaptingą siuntinį – medinę dėžutę. Šios viduje – vinilinės plokštelės. Pridėtame raštelyje skelbiama, jog tai yra „dovana nuo valdovų“. Heidė nė nenumano, jog iš įrašų sklindantys keisti garsai – senųjų gyventojų pranešimas, kurio besiklausydama ji išlaisvins kraujo ištroškusius Salemo valdovus.

Kritikai šnabždasi, kad „Salemo valdovai“ yra tarsi itin pavykęs dviejų kultinių filmų – „Aš vedžiau raganą“ ir „Rozmari kūdikis“ – mišinys. Režisieriui pavyko bauginantį siužetą apgaubti atmosferiškumo ir keistumo šydu, užburiančiai ir patraukliai pateikti tai, kas nepriimtina plačiajai visuomenei. Todėl galima sakyti, jog kurdamas naujausiąjį filmą Rob Zombie pranoko pats save.

Nori šį filmą pamatyti už dyką? Tuomet gegužės 31 d., penktadienį, atvyk į į „Multikino Ozas“ (Ozo 18, Vilnius) apsirengęs savo mėgstamos metalo grupės marškinėliais. Nevėluok, seanso pradžia 19 val.

Šiurpių įspūdžių! ;)

Daugiau info: www.devilstone.net

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.