VELNIO AKMUO 2013: mirtinos agresijos užtaisas GOATWHORE

Liepos 11–14 dienomis vyksiantis muzikos festivalis „Velnio akmuo“ pristato dar vieną sunkiosios scenos pasididžiavimą. Amerikiečiai GOATWHORE – viena reikšmingiausių renginio grupių, kuri Anykščių Dainuvos slėnyje sukels black/death metalo uraganą.

GOATWHORE – projektas, 1997-aisiais įkurtas gitaros meistro ir vokalisto Sammy Duet. Išbandęs jėgas grupėse ACID BATH bei CROWBAR, Sammy Duet subūrė kolektyvą, kuriame iki šiol gerbiamos sunkiosios muzikos tradicijos, o naujos kompozicijos kuriamos ekstremaliosios klasikos rėmuose. Muzikantai neslepia simpatijų tokiems kolektyvams kaip MOTÖRHEAD, VENOM, HELLHAMMER ar CELTIC FROST bei įtariai žvelgia į sunkiojoje muzikoje vykstančius pokyčius, nusigręžiančius nuo metalinės muzikos esmės.

Tuo tarpu kalbėdami apie savo kūrybą GOATWHORE nariai teigia einantys „tiesiai prie reikalo“. Iš tiesų, ketveriukės kompozicijos pasižymi atvira rokenroliška agresija, o dainų tekstai neleidžia suabejoti griežtu požiūriu į visuomenėje įsišaknijusias dogmas.

Nors GOATWHORE orientuojasi į oldskūlinį ekstremaliosios muzikos paveldą, reikia pripažinti, jog penkis albumus išleidęs kolektyvas šešiolikos gyvavimo metų nešvaistė veltui ir išvystė originalų, tik jiems būdingą skambesį. Negana to, grupės dainų tekstai taip pat neretai nustebina netikėta psichodelika, intelektualiu poetiškumu ar ezoterine simbolika. Todėl nenuostabu, jog GOATWHORE kūrybą vertina ne tik tarptautinis fanų legionas, bet ir reikšmingi sunkiosios muzikos leidiniai.

Festivalio bilietai

Bilietais į festivalį prekiaujama festivalio svetainėje www.devilstone.net bei „Tiketoje“. Bilieto kaina: 95 Lt. Bilietai brangs!

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Naujienų šotai: www.facebook.com/velnioakmuo
http://youtu.be/OLFtQ90H6O4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.