Pasirodė 5-asis sunkiosios muzikos žurnalo DIOVIM numeris

Vasarinis, penktasis sunkiosios muzikos žurnalo DIOVIM numeris gavosi bene „muzikaliausias“ per visą trumpą leidybos istoriją: yra ko paskaityti ir thrash, ir death, ir doom, ir juodmetalio, ir heavy , ir gothic metalo stilių gerbėjams.

Jo puslapiuose rasite: TIAMAT (Švedija), HORNA (Suomija), TOXIK (JAV), FEN (Anglija), BURNED IN BLIZZARD (Latvija), A TRANSYLVANIAN FUNERAL (JAV), DESASTER (Vokietija), COUGH (JAV), PEKLA (Šiauliai), BERSERKER (Vilnius), METAL MESSIAH (Vilnius), MAELSTROM (JAV), LECHEROUS NOCTURNE (JAV), MISTH (Švedija), MEGAZETOR (Vengrija), KREMATOR (Rusija), THE EVIL DEAD (Argentina), ANGER AS ART (JAV) ir kt.

Jūsų laukia puslapiai skirti SLAYER gitaristo Jeff’o ir internetinio portalo hell-music.lt atminimui, metalinės scenos naujokams, įrašų ir zinų recenzijoms, tradiciniam piešinių konkursui tema „Graikų mitologija“, kuriame aktyviausi dalyviai buvo užsieniečiai. Sunkiojo roko gerbėjai galės paskaityti interviu su amerikiečiais DEMON EYE, MOS GENERATOR ir vokiečiais KADAVAR. Skaitytojai turės progą laimėti italų horror heavy metal grupės  Story Of Jade kompaktinį diską.

Visi mėgstantys piešti gali siųsti savo kūrybą tema „Alchemija“ iki 2013-09-30 adresu: diovim@mail.ru

Žurnalą galima įsigyti nuo 2013 m. birželio:

Grupių Agonija, Forbidden Choise, The Last Puff, Crypts of Despair, Sutemon koncertų metu ir festivaliuose Kilkim Žaibu, Velnio Akmuo,Daubos Griaucmas, Apuolė, Metalinis Speigas, bei kituose renginiuose.

Nuo 2013 m. liepos užsienyje gyvenantys skaitytojai žurnalą galės įsigyti pas platintojus įvairiose šalyse: Latvijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Rusijoje, Suomijoje, Lenkijoje, JAV, Prancūzijoje, Belgijoje, Anglijoje, Australijoje ir kt.

Dėl tikslesnių kontaktinių adresų kreiptis: diovim@mail.ru

Informacija:
http://www.diovim.tk
http://www.fb.com/diovima
diovim@mail.ru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.