Vilnius – 09/26/21 – Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ („Pramogų bankas“, 3 aukštas) – Renginys VELNIAVA‘2021

Kas
Renginys VELNIAVA‘2021
When
Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021
TBD - All Ages Buy Tickets
Where
Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ („Pramogų bankas“, 3 aukštas) (map)
Pamėnkalnio 7
Vilnius, Lietuva
Other Info
vardinti tam, kas prasidėjus koronaviruso pandemijai paskutinius pusantrų metų vyksta pasaulyje, bene geriausiai tinka lietuviškas žodis „Velniava“. Taiklesnį pavadinimą renginiui turbūt sunku ir sugalvoti! Juo labiau, kad jame skambėsianti muzika tikrai nėra silpnų nervų klausytojams. O kai pagrindinė susibūrimo žvaigždė yra Lietuvoje pirmą kartą koncertuosianti kultinė ekstremalaus metalo grupė iš Austrijos „Belphegor“ – abejonių nekyla: vakarėlis bus išties karštas! Ir netrumpas: į vienos dienos festivalio statusą pretenduojančiame renginyje dar pasirodys dvi grupės iš Latvijos „Varang Nord“ ir „Preternatural“ bei Lietuvos sunkiosios muzikos pasididžiavimas „Mandragora“. „Velniava‘2021“ vyks 2021 m. rugsėjo 25 d. (šeštadienį) Vilniaus klube „Vakaris“.

Neabejotinai pagrindinis vakaro akcentas bus šėtoniškojo death metalo kolektyvo „Belphegor“ pasirodymas. Viena ekstremaliausių ir garsiausių šio žanro grupių įsikūrė 1993 m. ir nuo tada garsėja ne tik savo profesionalumu ir kūrybiškumu, iškeliančiu juos aukščiau daugelio tokios muzikos pasekėjų. Negailestinga gitaros rifų jėga, sunkiai suvokiama garsų sprogimų visuma jų atliekamos muzikos aplinkoje nepalieka abejingų. Nesvarbu, kur šioje planetoje skamba „Belphegor“, nesvarbu, ar tai būtų jūsų grotuvų stereofoninis garsas, ar gyvas pasirodymas scenoje, vienas dalykas yra tikras: po jų velniškos ceremonijos koncerto scenoje lieka tik griuvėsių krūva!

BELPHEGOR - Necrodaemon Terrorsathan:
https://youtu.be/4mWiL8x3iNo

Pirma iš dviejų mūsų kaimynus atstovaujančių renginio svečių yra folk/viking metalo grupė „Varang Nord“ iš šaltų Latvijos miškų. Savo dainose jie apdainuoja istorinius praeities mūšius, kruviną auką Dievams ir džiaugsmingą šiaurietišką šventę su nesibaigiančiais alaus bokalais. Savo kūryboje „Varang Nord“ sujungia griežtus death metalo rifus su akordeono skambesiu, sukurdami unikalų šiaurinio pagoniškojo folk metalo mišinį. 2014 m. įkurta grupė išleido jau keturis studijinius albumus, nufilmavo kelis muzikinius vaizdo klipus, bet svarbiausias ir viską vainikuojantis jų pasiekimas – nugalėtojų laurai jaunųjų grupių konkurse festivalyje Vokietijoje „Wacken Metal Battle 2019“.

VARANG NORD - Svietņeica:
https://youtu.be/g5-Rer7rSpc

Antra "braliukų" komanda šiame renginyje "Preternatural" - viena novatoriškiausių savo šalies ekstremalaus metalo grupių, siūlanti skirtingų žanrų muzikos mišinį. Jį sudaro death metalo skambesys, black metalo atmosfera ir dark ambient muzikos vibracijos, sklandžiai apipintos mokslinės fantastikos ir košmariškų tekstų temomis. Dar 1999 m. įkurta grupė niekada nenustoja eksperimentuoti, kurti ir trankiai koncertuoti ištikimiems klausytojams jau daugiau nei du dešimtmečius. Šiuo metu grupė įrašinėja naują albumą „Introvert“, kurio kelios dainos pirmą kartą bus pristatytos Lietuvos klausytojams.

PRETERNATURAL - Get Your Crown off Your Leader:
https://youtu.be/y3I623j8LbY

Lietuvai "Velniavoje'2021" atstovaus melodingojo death metalo veteranai ir vieni ryškiausių šio stiliaus atstovų - vilniečių grupė „Mandragora“. Nuo 1998 m. gyvuojantis kolektyvas savo diskografijoje turi 3 demo įrašus ir 3 studijinius albumus, kurių paskutinis "[d]Æscend" išleistas šiemet, pačiame pandemijos įkarštyje, o jo dainos bus pristatytos publikai šiame renginyje. Grupė yra surengusi nemažai pasirodymų savo ir gretimose šalyse, iš kurių įsimintiniausi koncertai su "Insomnium", "Dismember", "Overkill" bei atstovavimas savo šaliai W.O.A. festivalio konkurse "Wacken Metal Battle" 2008 metais.

MANDRAGORA - [d]Æscend (New Album Teaser):
https://youtu.be/-Ukz5YZbPO4

Atsižvelgiant į dabartinę pandeminę situaciją ir kelionių bei saugumo apribojimus, „Velniava‘2021“ bus bene didžiausias tokio pobūdžio renginys šį rudenį. Galingas kelių kolektyvų pasirodymas po ilgos pertraukos gyvos muzikos išsiilgusių klausytojų neturėtų palikti abejingų – tiesiog neverta prarasti tokios patirties! Bilietai parduodami visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.

Renginys: https://www.facebook.com/events/321149206465772/

Daugiau infomacijos pridėta prie šio laiško

Visiems geros ir darbingos savaitės! m/

---
DIE HARD agency
www.facebook.com/diehardagency


« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.